Machamp pouziti v komandu

Domů Fóra Pokémon GO Pokémoni Machamp pouziti v komandu

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Koffing a poslední změna proběhla před 6 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

Koffing

Zejmena pri utoceni na plne obsazeny gym v plne sile. Momentalne nejcastejsi obranci jsou:
    Blissey
    Snorlax
    Chansey
    Tyranitar
    Jejich spolecny jmenovatel je slabost na fighting proto me napadlo komando testovat v boji. Samozrejme v gymech je dale casto k videni dragonite gyarados a podobne potvory proti kterym neni machamp moc efektivni ale je schopen je porazet. Problem pak nastava espeon alakazam gardevoir. Hlavni vyhoda je v rychlosti sundani blissey. Za dobre konstalace je komando schopne sundat cely gym bez oziveni. Vsechny kola.
    Machamp 1 2800+ c dp 100%
    Machamp 2 2500+ karate chop, cross chop legacy muj prvni
    Machamp 3-6 cp 2000+ z raidu fight utoky. V porovnani dynamic punch, submission jasne vychazi lepe dp. Uz jen ze casteji muze dat utok a necekat az se nabije sb. Uvazuji ze bych nejake vytahl nahoru a pouzival normalne na boj. Prvni testovani dopadlo nad moje ocekavani.
    Jinak jsem na blissey pouzival i rhydona s rock smash ale machamp vychazi uplne nejlip. Hariyamu nemam vubec rad a nepouzivam ji na boj proste se mi nelibi

• #9192 Odpověď

Koffing

Oprava misto submission je myslen close combat

• #9193 Odpověď

Akeno

Nejlepší strategie je počkat až jim klesne motivace a pak je vypráskáš čímkoliv 😀

• #9194 Odpověď

Mysakusak

Ja mam pripravene neco cemu rikam univerzalni komando.
    Kyogre
    Raiku
    Machamp
    2x Dragonit
    Exeggute

Problem s Machampy je, ze sice rychle sundaji Blissey a Snorlaxe, ale 3000+ Blissey a Snorlax casto sunda i je.
    Takze tam mam jen jednoho 100% pro urychleni, jinak univerzalni Dragonit resi mnohe.

Cekat az klesne motivace – na to nemam cas. Najit gym jine nez modre barvy je tam kde se pohybyji dost problem, takze kydlim na co narazim ihned za pochodu, i kdy tam je standarndi Blissey, Chansey, Snorlax, Dragonit a v poslendi dobe i Slowking v 3000+ plne motivovane konfiguraci … Stejne to tam rvou vetsinou poletuchy …

• #9195 Odpověď

Koffing

Me jde konkretne o blissey 3k+ ktery sice machampa sundaji ale od toho je za nim dalsi a cim jinym je sundavat. Dalsi kolo uz ta blissey ma 2k a jde dolu daleko snaz. Ono i mala chansey dokaze potrapit. Sice je slaboucka ale vydrzi strasne dlouho. Driv jsem je testoval na trenovani v gymech ale byli tak slaby na utok ze nestihali limit

• #9196 Odpověď

Koffing

Jak rikam v prvnim kole poslat do boje machampy a kdyz prezijou tak i druhy. Jinak az bude ve hre utocna forma deoxyse. Bude mit fight utok a bude to sekat jeste rychleji

• #9201 Odpověď

TNT

přitom se stačilo podívat do pokebattleru na ty často bránící pokeše a zjistit si jejich nejlepší countery 😉 taky se snažím vybít gym co nejrychleji při co nejmenší spotřebě poušnů a revivů, a tak mám složenou univerzální partu – 4 machampy, raikou a dragonite

• #9198 Odpověď

Mysakusak

Deoxys psychic pokemon a zadny hlavni fight utok nema. Jenom fast – Counter a bez STAB. Nebo jsem neco prehledl ?

• #9206 Odpověď

Koffing

Stab nema na fight jasny ale ma nejvyssi utok alepson podle ty tabulky co sem koukal ja. Me nejak vic bavi samotnyho si zjistit co je nej nez vsechno zadavat do simulatoru

Odpovědět: Machamp pouziti v komandu
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook