Lucky Egg – XP za přátelství

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Lucky Egg – XP za přátelství

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Gabibunny1508 a poslední změna proběhla před 4 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #14639
      Roman
      Host

      Zdravím, nevíte jestli Lucky Egg znásobí i XP body získané za nový level přátelství?

    • #14640
      welby
      Host

      Ano, i za nový level přátelství lze získat 2x XP s lucky egg.

    • #14657
      Bruno
      Host

      Jak lze poznat, že si mám LE zapnout. Po zapnutí hry mi vyskočí 100.000 a už moc nezmůžu.

    • #14793
      CertTom
      Host

      Dvojnásobek XP při otevírání dárku v době změny stupně přátelství funguje spolehlivě. Ten, kdo řeší XP by si měl pohlídat den změny (kliknutím na zaplňované srdíčko se objeví počet dní do vyššího stupně) a domluvit se s kamarádem na čase otevření dárku. Vzhledem k tomu, že hráči na sebe nemají vždy kontakt, nezbývá lepší řešení, než všeobecně akceptovatelný čas pro otevření. Ve skupině se nám osvědčil čas 12:00 (středoevropské poledne). I tak to neřeší všechny situace (sám mám v přátelích hráče z celého světa), ale aspoň by to mohlo pomoci zachovat pár pracně budovaných přátelství.

    • #14877
      Hollyx25
      Host

      Mám spoustu přátel z celého světa a prakticky na nikoho nemám kontakt.
      Osvědčilo se mi ráno při zapnutí hry hned pustit lucky egg. Po spuštění začnou chodit notifikace, že přátelé si někdy třeba v noci otevřeli můj dárek a postoupili na vyšší úrověň přátelství. Dostanu 2 x XP protože XP se připočítavají až při obdržení notifikace, které chodí při spuštění hry.

    • #20602
      Gabibunny1508
      Host

      Hmmmm muzu se nekoho zeptat k cemu je lucky egg?

    • #20603
      Gabibunny1508
      Host

      Hmmmm muzu se nekoho zeptat k cemu je lucky egg?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook