Level 38-40

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6238
      Bruno
      Host

      Dosažením vyššího levelu se posune hranice XP pokémona. Je ještě něco jiného proč se hnát do vyššího levelu? Nebo od 38 už není kam spěchat, protože v 39. a 40. levelu se už hranice neposune? Není lepší hodinu chodit po venku a získávat stardust za ulovené pokémony a odchozená vajíčka a slabé pokémony rovnou mazat než je hodinu vybírat, vyvíjet a pak teprve mazat?

    • #6251
      mildavil19
      Host

      Po skočení do L38 to konečně začalo mít smysl , maxuji si vybrané útočníky , užívám si raidy , natačím si videa z raidů , nikam se neženu

    • #6267
      Michal
      Host

      Jj.Pravda. Když jsem byl lvl 38, měl jsem namaxovaných pár vybraných silných pokéšů a šetřil jsem prach na další vylepšování v lvl 39 a 40. Bohužel mi vylepšování hra už nenabídla ani v lvl 40…
      Teď už hraju jen že setrvačnosti a maxuju jen legendárky v naději, že dostanu pozvánku na raid bosse Mewtwo.

    • #6296
      samotm
      Host

      Já doufám, že tu chybu s maximálním levelem pokemona 39 změní. Vůbec nechápu, jak se jim to mohlo podařit. Je to teď dost nespravedlivý, když někteří trenéři mají pokemony ne levelu 40,5 a ostatní se můžou dostat jenom na 39. Nevidím jedinej důvod, proč by to mělo na levelu 39 zůstat. Ale bohužel se stále nic neděje.

    • #22774
      Stephenmeaph
      Host

      This is a really great site!So much helpful info and handy ideas, bless you =)

    • #6242
      Bruno
      Host

      Tak to máme asi stejně, akorát jsem si vyvíjel pokémony přes 2.000 i ty, které k ničemu nejsou. Předevčírem jsem vyvíjel a po kliknutí na vajíčko jsem šel asi moc rychle do pokémonů a po půl hodině mi to připsalo jen 30.000. Tím mě ale napadlo, že to vlastně nevadí, pokud už to k ničemu není. Tak jsem si to zde chtěl ověřit.

      Protože jsem neznal tyto pravidla, tak jsem si pořídil lucky egg trochu víc, aby vydržely do 40. levelu. Asi nějaké vyplácám v raidech na legendárky, za půl hoďky 2 stihnu, při troše štěstí i 3, něco se pochytá a protočí po cestě mezi nimi. Vyvíjet už budu jen použitelné kousky, zbytek budu mazat. Kdyby se něco změnilo, tak bonbónky stejně zůstávají.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook