Level 38-40

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #6238 Odpovědět
   Bruno
   Host

   Dosažením vyššího levelu se posune hranice XP pokémona. Je ještě něco jiného proč se hnát do vyššího levelu? Nebo od 38 už není kam spěchat, protože v 39. a 40. levelu se už hranice neposune? Není lepší hodinu chodit po venku a získávat stardust za ulovené pokémony a odchozená vajíčka a slabé pokémony rovnou mazat než je hodinu vybírat, vyvíjet a pak teprve mazat?

  • #6239 Odpovědět
   Russulagrisea
   Host

   Každý má ve hře jiné priority. Ten kdo touží dosáhnout mety LvL40, bude honit XP i po dosažení LvL 38…možná někteří i po dosažení té čtyřicítky 😀

   Pokud to máš jako třeba já … to jest mít v pokédexu ideálně všechny dostupné pokémony a silné ty, co se ve hře využívají, tak jsou ti XP po dosažení LvL 38 úplně fuk.

   Z eventu mám v zásobě poslední 2 lucky egg, které používám ze setrvačnosti na hromadný evolve, když se toho nachytám dost. Až dojdou, neplánuji kupovat nové. Škoda coinů.

   • #6242 Odpovědět
    Bruno
    Host

    Tak to máme asi stejně, akorát jsem si vyvíjel pokémony přes 2.000 i ty, které k ničemu nejsou. Předevčírem jsem vyvíjel a po kliknutí na vajíčko jsem šel asi moc rychle do pokémonů a po půl hodině mi to připsalo jen 30.000. Tím mě ale napadlo, že to vlastně nevadí, pokud už to k ničemu není. Tak jsem si to zde chtěl ověřit.

    Protože jsem neznal tyto pravidla, tak jsem si pořídil lucky egg trochu víc, aby vydržely do 40. levelu. Asi nějaké vyplácám v raidech na legendárky, za půl hoďky 2 stihnu, při troše štěstí i 3, něco se pochytá a protočí po cestě mezi nimi. Vyvíjet už budu jen použitelné kousky, zbytek budu mazat. Kdyby se něco změnilo, tak bonbónky stejně zůstávají.

  • #6243 Odpovědět
   Mysakusak
   Host

   No od 38 levlu ma uz asi smysl jen filtrovat poekmony a sbirat 100% . Jenze kdo se ma v te drobotine hrabat – ja uz mam energii kontrolovat IV jen toho co jde z vajicek, toho co je vzacne a toho co se da pouzit jako superefektivni pri raidech … 100% Pidgeota jsem s velkou pravdepodobnosti asi poslal do salamu :-(. Ale mam 100% Shelder, Execute, Togetic, Ampharose a hlavni mam dokonalou Opici 🙂 (Aipoom).

  • #6251 Odpovědět
   mildavil19
   Host

   Po skočení do L38 to konečně začalo mít smysl , maxuji si vybrané útočníky , užívám si raidy , natačím si videa z raidů , nikam se neženu

  • #6267 Odpovědět
   Michal
   Host

   Jj.Pravda. Když jsem byl lvl 38, měl jsem namaxovaných pár vybraných silných pokéšů a šetřil jsem prach na další vylepšování v lvl 39 a 40. Bohužel mi vylepšování hra už nenabídla ani v lvl 40…
   Teď už hraju jen že setrvačnosti a maxuju jen legendárky v naději, že dostanu pozvánku na raid bosse Mewtwo.

  • #6296 Odpovědět
   samotm
   Host

   Já doufám, že tu chybu s maximálním levelem pokemona 39 změní. Vůbec nechápu, jak se jim to mohlo podařit. Je to teď dost nespravedlivý, když někteří trenéři mají pokemony ne levelu 40,5 a ostatní se můžou dostat jenom na 39. Nevidím jedinej důvod, proč by to mělo na levelu 39 zůstat. Ale bohužel se stále nic neděje.

  • #22774 Odpovědět
   Stephenmeaph
   Host

   This is a really great site!So much helpful info and handy ideas, bless you =)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
Odpověď na: Level 38-40
Osobní informace:
Storno
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook