Larvitar

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Larvitar

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Russulagrisea a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3128
      Mr.jelito
      Host

      Zdravím,
      mám takovou otázečku, zajímá mě jaký máte názor na toto:
      Když by jste měli 125 candy u Larvitara (můžete evolvovat až na Tyranitara) a k tomu dva Larvitary, kteří jsou:
      1. Larvitar CP 512, level 20, IV 95,6% (15Atk,15Def,13Sta)
      2. Larvitar CP 701, level 30, IV 55,6% (13Atk,3Def,9Sta)

      Kterého z nich by jste evolvovali? Osobně mám dilema.
      A) Evolvovat bod 1, Larvitar 95% IV má větší potenciál, ale když po evolvování z něj bude paštika, tak bude mít cca 2087 CP a to je k ničemu.
      Dostat ho na úroveň 30 stojí 66 candy a 75 000 stardust.

      B) Evolvovat bod 2, Larvitar 55,6 %. Proti, že je jen 50 %, ale když se evolvuje, tak bez jakéhokoliv power upování, bude mít 2996 CP a i kdyby z něj byla paštika, do do gymů bude dobrej, protože by mohl být dost nahoře.

      Jaký na to máte názor a co by jste dělali vy?

    • #3138
      drago
      Správce

      Já bych šel do toho s IV 95,6%. To jsou luxusní čísla. Na levelu 30 pak bude mít CP 3131 a 155 HP.

    • #3143
      Gripen
      Host

      Osobně bych volil evolvování varianty 2. Přece jen 66 candy a 75000 dustů je dost. Navíc na lvl 38 je rozdíl mezi IV 56% a 95% cca 200CP, což mi nepřijde jako dostatečné za vynaložené prostředky.
      Navíc nevíš co chytneš za útoky a to může být rozhodující.
      Ale to je jen můj názor….

    • #3147
      CertTom
      Host

      Toto je úplně běžné dilema. A to nejen u Larvitara. I když u Larvitara je asi zbytečné machrovat s co nejvyšším CP, když na umístění v gymu bohatě stačí něco kolem 3k. Je to nesjpíš o osobních preferencích.

      Každopádně ve tvém příkladu nepotřebuješ 125 candy, ale jen 123. Jeden bonbón získáš za smazání toho, kterého nevybereš. A druhý máš za první evolvaci. Nakonec ještě jedno candy zbyde za druhou evolvaci.

    • #3151
      MaStr807
      Host

      jednoznacne evolvovat variantu A, toho d 95 IV, hloupost utratit candy za toho s nizsim IV jen aby docasne byl relativne silnej ale bez potencialu v budoucnu

    • #3203
      Gripen
      Host

      Mr. Jelito, tak to je přesně i má strategie.
      Přijdou legendárky a další generace, tak zatím neřeším powerupy víc než na lvl 32. Jak píšeš, to je cca 90% CP u na max. upovaného pokemona.
      Ono při boji, jestli shazuji gym kde je pokemon CP 3200 nebo 2900 tak je to na stejno. Shodím za podobný čas oba.
      Důležitější jsou typy útoků.
      Navíc pokud je pravda to o reworku gymů, kde bude možno do arény dát jen jeden kus od typu, tak je potřeba mít mnohem…a to zdůrazňuji, mnohem širší spektrum silných pokemonů. A toto vše tahat třeba na lvl. 38, tak to je nemožné….

    • #9987
      Koffing
      Host

      Poslal jsem na max tyrana iv 93 att, hp na 15. Lepsiho proste nemam. Z raidu moc dobry nepadaji a larvitari z vajec mam same iv 91. Zaklad je pro mne att na 15 pres to nejede vlak. Mam pres 500 candy ale nechce se mi maxovat ty 91. Prijde mi to malo na top utocnika. Jaky je nejlepsi charge. O fb se bavit nebudeme. Crunch asi preferuji proti psychic jednoznacne lepsi. Stone edge taky neni spatny ale neni tam to super effective. Hlavne ted co jsou legendarni raidy + solo alakazam exeggtor

    • #10209
      Russulagrisea
      Host

      O víkendu chycen divoký boostnutý Larvitar CP 823 a 98% IV. Juchů!!! Teď už jen tak rok počkat až bude dost candy na evolve a namaxování 😁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook