L3/T3 BOSS CHALLENGE

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4539
      oliwrah
      Host

      zdravím fanoušky pogo, dnes sem vyrazil sundat solo machampa a gengara.
      Gengar je velmi jednoduchý, za to Machampa se mi povedlo dat až na potřetí.

      Zajmá mě jak si vedete vy? Má pro Vás vubec nějakej smysl chodit L3/T3 solo?
      Pro mě je to jediná výzva ve hře, jinak neni ve hře co dělat.

      Niantic by Mohli udělovat achievementy za solo poražený bosse.

      Povedlo se někomu už sundat Arcanina, Joltika, nebo Flareona?

      • Téma bylo upraveno před 6 roky a 5 měsíci uživatelem drago.
    • #4547
      _Fry_
      Host

      Jaký jsi level a s jakými pokémony jsi toho Gengara sundal?

    • #4555
      Mysakusak
      Host

      Arcanin je podle mne trivialni a asi nejjednodusi ze vsech . O tom ze nekdo dal Flareona a Jolteona se siri jen legendy (ze to dali level 39 treneri) …

    • #4579
      _Fry_
      Host

      Tak který ten L3 boss je nejjednodušší. Jsem level 29 a chgěl bych některého zkusit.

      Podle všeho nemá cenu zkoušet Vaporeona, Jolteone ani Flareona. A o těch zbývajících uvažuji, ale nechci proplýtvat raidpass zbytečně.

    • #4831
      oliwrah
      Host

      za tyden jsem dal dalších par Machampů solo, a musim říct že mi z 8 zabitých bossů, jen mnou, nepřišel ani jeden TM.
      nemělo by to být opačně?

    • #4832
      DougyGiro91
      Host

      TM si myslím že jsou o náhodě stejně jako třeba vejce. Já dal 12 dvojek a padl mi jen jednou charge. Logicky si myslím že s obtížností raidu by mělo procento dropu vzrůstat.

    • #4843
      CertTom
      Host

      Ze včerejška mi jedno TM přibylo. Ale nevím, jestli to bylo z toho Laprase (byli jsme tam společně s Mysakusakem a dalšími hráči). Každopádně to náhodné je, ale sleduji vyšší pravděpodobnost získání lepší odměny (TM či více sladkostí) u Raidů vyššího levelu.

    • #5937
      WendigoTV
      Host

      Když mám 6x Lugii, 4x plus mínus 89%, a 2x 98%, všechny na levelu 20+, byl bych schopen porazit sólo machampa?(samozřejmě po změně movesetu).

      Děkuju moc za odpověď.

    • #5953
      Mr.Jelito
      Host

      Já to řeším dalším účtem 😀

    • #5960
      mildavil19
      Host

      Tak nevím jak to děláte , ale mě od nového update nejde porazit L3 boss , to jsem si update nestahl , furt mám starý a neporazim ani Arcanin

    • #6072
      Mysakusak
      Host

      mildavil19 S tim musis Arcanina sejmout i kdyby jsi nechtel. Ja ho dostal s golemamam kolem 2650 (4x rock trhor/stone edge) a Tyratintari 3100 (2x bite/stone edge). Budto jsi mnel smulu na arcanina s max optimlanim movsetem, nebo jsi byl nekde kde neni G3 signal a extremne to lagovalo … Uz jsem ho tyden nesundaval tak az ho nekde uvidim jdu na nej a dam vedet, jestli se neco nezmenilo …

    • #6142
      _Fry_
      Host

      Včera jsem po delší době zkoušel Vaporeona.

      Vypadalo to, že Zapdos s efekrivními elektrickými útoky a CP2786 ubírá výrazně méně, než třeba Tyranitar s CP 3211.

      Zkoušel jsem to 3x a nakonec se nepodařilo, ale v poslední hře se mi dařilo se Zapdosem uhýbat a dal jsem několikrát nabíjecí útok, ale výsledek byl horší, než když mi zapdos brzo chcípl a pokračoval jsem tyranitarem, dragonitem atd…

      Zvláštní, myslel jsem, že se Zapdosem si povedu lépe.

    • #6287
      Mysakusak
      Host

      Trochu jseme jeste posteloval golemy a Arcanina zu davaji rutinne ve trech. Jeste je troche poskadlim a znova zkusim flareona ….

    • #6289
      oliwrah
      Host

      ok good luck. pak dej vědět.

    • #6342
      Smraďoch 13
      Host

      Niantic zesíli dvojkové i trojkové bosse,prvně jsem odsoloval vapíka ,gengara ,arcaina i machamoa ale teď s tím jsou problémy.jen si zkuste porazit weezinga,prvně to šlo v poho teď je to min o 15vtř déle

      • #6344
        Akeno
        Host

        Místo aby to zlechčili, tak to ještě ztíží. Tahle nenávist vůči sólovým hráčům je vážně smutná…..

        • #6345
          BluedevilCZ
          Host

          amen

    • #6346
      _Fry_
      Host

      Tak jsem konečně vyladil sestavu psycho a dark pokémonů (na lvl 30) a podařilo se mi dát solo Gengara a Machampa. Juhů.

    • #10312
      sevanan
      Host

      Zdar, dneska ráno jsem zkoušel solo T3 Breloom a neúspěšně. Chtěl jsem se zeptat na cca ideální sestavu, tak nějak jsem zkombinoval psychic a fire pokemony ze dvou různých komand. Přitom Machampa solo jsem už dal (ne že bych dával pravidelně ale povede se). Moje sestava tak byla Lugia, Espeon, Alakazam, Moltres, Entei a na konec Dragonite. Přijde mi že útočníci padali jeden po druhém, navíc jsem byl v gymu v parku kde není úplně dobrý signál, takže kolikrát naskočil pokemon a rovnou schytal charged attack (Sludge Bomb).

    • #10322
      sevanan
      Host

      Tak nakonec jsem nastavil Lugii se Sky attack, 3x Moltres 1x Entei a 1x Charizard. Ještě bych se pozastavil u Flareona. Jelikož mám poměrně dost Moltresů má smysl je měnit za Flareony? případně Enteie za Flareona?

    • #5946
      WendigoTV
      Host

      Mysakusak: Dekuju za radu ja na namaxovani 3 lugii nad 3000cp candy mam a stardustu mi chybi jenom trochu (tj. za par raidu a chytani to budu mit). Namaxuju, odbojuju (asi vice nez jednou) a ozvu se ohledne vysledku.

    • #5969
      Mysakusak
      Host

      Je to poruseni pravidla o tom ze se pro hru nemaji pouzivat dva ucty. Logika toho ze kdyz fixluji ostatni, tak to budu delat taky radeji nebudu rozebirat …

    • #5970
      Mr.jelito
      Host

      Jenze ja to nedelam proto, ze to delaji ostatni.

      Delam to proto, protoze jdu cestou nejmensiho odporu. Niantic nejak nastavuje pravidla a ja se jen prizpusobuju.

      Tot vse.

    • #6069
      mildavil19
      Host

      Jo občas taky mlátím do více telefonů , když synové nemohou není zbytí , na malém městě je to hlavně znát L33 a L34 když nejsou na raidu , patří totiž k tomu nejsilnějšímu co u nás je

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 vláken odpovědí
  • Fórum ‚L3/T3 Boss challenge‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook