Kteří pokemoni vám ještě chybí?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Kteří pokemoni vám ještě chybí?

Zvolené téma obsahuje celkem 55 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  Deny a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

• Autor

Michal

Jak jste na tom se zberem?
    Mě chybí lapras, snorlax, aerodactyl machamp toho mám teď jako buddy, tak brzo bude, ale tamti se ne a ne vylíhnout. Spoustu 10km vajec byla eevee:-D

• #508 odpověď

sevanan

Zdar, mě chybí z těch co lze chytit v CZ jen Porygon a Cleffa…mám vychozeno přes 200 vajec a spolehám že z nich jednou prostě vypadnou. Porygona jsem viděl zatím jen v gymu.:(

• #509 odpověď

welby

Mně ještě chybí z první generace Chansey, Kabutops (momentálně na něm pracuji přes buddy), Aerodactyl a Dragonite… V tuto chvíli jsem na levelu 32. Lovím z 90% v Brně, ale i tak jsem tyto čtyři ještě vůbec neviděl…

• #948 odpověď

chienblanc

Tak to mě „těší“, že je na tom někdo s drakama podobně bídně jako já. Taky na L32, zatím jsem chytil jediného Dragonita, když jsem byl na L25, od té doby nic. Jo a má něco pod 600 CP 🙂

• #513 odpověď

sevanan

Dragonita jsem dodělal přes buddy, ale cca 12 Kabuto jsem normálně chytil + něco vylíhnul a Kabutopse (CP 1414) tudíž evolvoval dokonce bez buddy , Aerdactyla jsem také chytil normálně v parku (CP 132 :D) .. Chansey jsem chytil už 2 (CP 940 a CP 780) z vejce žádná. Lovím na Jindřichohradecku (cca od Studené až po České Budějovice) a hraju tak 2 hodiny denně Lvl 29, jako cíl jsem si dal ulovit všechny;)

• #527 odpověď

M

Já už všechny mám, posledního mám díky eventu (chyběl mně charizard)…
    Sice to nebyl můj cíl chytit všechny, ale stejně mně to to nedalo, nemít všechny.
    Ale teď co dál…
    Chělo by to nějaké oživení hry, něco nového…
    Zajímalo by mně, kdy budou noví pokémoni.

• #544 odpověď

sevanan

A Porygona jsi chytil nebo to bylo 5km vejce? Někde jsem četl, že má z 5km pokémonů nejmenší pravděpodobnost vylíhnutí…

• #546 odpověď

M

Porygona jsem chytil, uplná náhoda…

• #547 odpověď

M

Porygona jsem chytil, uplná náhoda…

• #550 odpověď

Fij0n

Zaplať pánbůh že mám všechny i nové baby pokemony

• #894 odpověď

g259

Me se podarilo za posledni tyden vylihnout dva Porygony a tri Tangely, skoro se bojim, ze v pristim vajicku bude Porygon. 🙂 Tak uz mi chybi jen Hitmonlee, Hitmonchan a Snorlax a vychodit cca 20 candy na Togetik. Jsou ve hre pokemoni na pozicich 144, 145, 146? Nikdy jsem je nevidel.

• #3603 odpověď

SiKiN0

Jelikož jsem hodně přerušoval díky tomu, že prvně mi přestal PGO podporovat Lenovo P90 PRO (Intel procesor) a následně tři reklamace mého nového Xiaomi, tak mi chybí především Pokémoni, kteří se líhli z vajec.

1G – Sandslash, Dugtrio, Dodrio, Muk, Hitmonlee a Porygon

U druhé generace na tom jsem dost bídně, protože hraju teprve s druhou generací dohromady tak 2 měsíce 😀

• #906 odpověď

g259

Tak z dalsiho vajicka vypadla Tangela, pred 4 dny jsem nemel zadnou a ted 4.

• #907 odpověď

Welby

Tak mně chybí z první generace už jen Dragonite a mám 44 candy… To budu muset ujít nejeden maraton než se dostanu na 100 candy 🙂

• #912 odpověď

Chmeld4

Ještě poměrně dost na můj vkus. Třeba takového Kabuta sem od spuštění nepotkal. Jeden jedinej se mi vylíhnul, takže jeho evoluci asi dřív někde potkám, než bych nasbíral candy lovem. Exeggcute sem poprvé zahlédl před dvouma týdny, takže to samé s evolucí jako v předchozím případě. Dragonita sem taky zatim nezahlédl jinak než jako hlídače gymu a Dratiny sem chytil jen pár kousků. Muk to samé. Na Magmara sem zatím taky neměl dost štěstí. Omastar taky jen jedinej kousek, takže evoluce v nedohlednu. No a navrch ještě asi sto kaprů na Gyaradose …

zlo … 😀

• #918 odpověď

g259

Kolik je mozny chytit pokesu do pokedexu v Evrope, 151 nebo 154? Jsou ty 3 za Snorlaxem ve hre?

• #919 odpověď

Čumajdan

Ve hře nejsou legendární Pokémoni. Takže chybí Articuno, Zapdosm Moltres, Mewtoo a Mew. Dál se v Evropě nedají chytit Taurus, Kangaskan a Farfetch’d. Takže aji s Pokémona z druhé generace můžeš mít teď v Pokédexu 151 Pokémonů. Samozřejmě za předpokladu, že necestuješ po světě nebo nepodvádíš.

• #3586 odpověď

Tomáš

Tauruse a Kangahshana jsem v Praze viděl.

• #949 odpověď

chienblanc

Tak mně ještě Venusaur, Dodrio, Chansey a Kabutops. Nepočítám těch pár kousků, co bych mohl vyvinout, ale ještě nechci. Porygona jsem chytil až včera díky Valentýnu, Chansey mi zatím utekla, ale snad bude.
    Nejvíc mě překvapuje ten Dodrio – to už ho všichni máte?!? Já jsem ani Dodua nikdy nepotkal, jen 2x z vajíčka…

• #950 odpověď

Chmeld4

Měl sem to taky tak, ale asi před dvouma měsícema sem během jednoho týdne v parku kolem kterého chodím začal objevovat v neskutečném množství. Co týden skončil není po něm zase nikde ani stopy. Nicméně můj problém se vyřešil 😀

• #965 odpověď

Russulagrisea

Zbývá dolíhnout Togepiho a pak špacírovat, aby byl i ten jeho vývoj. Jinak komplet (cestovat mezi kontinenty a lovit klokany, ptáčky a bizony nehodlám).

Výhoda Prahy, no … někde na vesnici bych měl tak max. půlku pokédexu.

• #1043 odpověď

gwahir

Kromě nedovážených kousků mi schází Aerodactyl, Lapras a Hitmonchan. Ťapkám Omastar, ale chybí mi 33 candy takže tak do Velikonoc 😉
    No a z nové řady 63 kousků. Vyjmenovávat nebudu. Zatím si nepamatuju ani ty co už mám.

• #1793 odpověď

Zabule

Jásám, půl roku ani jeden Scyther a dnes hned 2. A jeden 1400. Tak mi z gen1 chybi už jen Hitmonchan a Gyarados s Kabutopsem ( ale ty dochodím) . 🙂

• #1794 odpověď

Zabule

A ještě dodatek. Vrtá mi hlavou, že loni byl u nás na vsi (1gym, 1 stop) Taurus a v Praze jsem na gymu viděla Kangashana, tak nevím, zda je někdo importoval nebo podvod 🙂 každopádně mi v pokedexu zešedivěli 🙂 a teď se mi odkryl i porygon 2 a nějak si nevybavuju, že jsem ho někde viděla 🙂

• #1809 odpověď

welby

Já jsem sbírku první generace (těch, co lze chytit v Evropě) zkompletoval cca před měsícem 🙂

Je samozřejmě možné, že někdo si ty regionální pokémony fakt ulovil na jiném kontinentu, ale spíš bych tipoval, že je získali podvodem (fake GPS). Taky jsem je už viděl v gymech.

• #1810 odpověď

BluedevilCZ

Tak já dnes díky eventu zkompletoval 1. generaci, chyběl mi omastar. já lvl 32
    p.s.: už máte někdo poslední aktualizaci pro android? Mně ji googl ještě nenabídl!(

• #1812 odpověď

Russulagrisea

Já pilně pracuji na 2. generaci …chybí mi item na evoluci Scythera, pak ten tajuplný ultravzácný Unown a pak zřejmě už jen 2 hospodářská zvířátka v podobě největší ovce a té krávy co se líhne z 10kiláku. Na můj vkus se to kompletuje nějak moc snadno. Ale na rozdíl od 1 .generace jsem měl teď fakt štěstí jak na věci z vajec, tak na chytání v divočině. A samozřejmě výhoda Prahy a spousta nestů na různé potvůrky…ale zase to je poctivě vychozené všechno.

• #1813 odpověď

M. Husak

Russula: Unownu je tusim 28 ruznych = kompletace je za dobu trvani lidskeho zivota nepravdepodobna. Pokud na to nebude specialni event.

• #1814 odpověď

Russulagrisea

Takové ambice asi nikdo nemá 😀 Já doufám, že na zápis do Pokédexu bude stačit chytit jednoho …

• #1815 odpověď

CertTom

Mám 216/223. Na dalších 10 čekám z vícenásobných evolvací (Chicorita, Cyndaquil, Totodile, Mareep a Lavitar) – na ty nespěchám, čekám na 125 bonbónů. Pak mi chybí dva, na které ještě nemám kameny. Na některé jsem měl prostě štěstí- například kravičku, ovečku i Togetic jsem chytil na hřbitově. Některé další jsem už viděl, ale z nějakého důvodu nechytil (třeba vážku Yanma). Legendární nechávám legendám. Lokální bych rád chytil, ale v Asii jsme neměli štěstí. V gymech jsme jim nechali na ukázku našeho šaška. Jen z toho důvodu jsem obětoval spoustu hvězdného prachu a tomu blbečkovi vylepšil CP na „neskutečných“ 1761. Stejně tam moc dlouho nevydržel, ale aspoň ho budou mít někteří Asiati viděného v pokédexu. Pořád věřím, že ti lokálové v místních tělocvičnách patřili turistům nebo bývalým spolužákům působícím v Donaldově zemi. A jestli to někdo našvindloval, tak nechť skončí v Poképekle.

• #1852 odpověď

M. Husak

Kdyz nepocitma legendy …
    Z prvni generace chybi lapras a porygon. Dragonita a tu hnusnou fialovou tekouci brecku co mi dela uz 50 km spolecnost brzo dochodim …
    Z druhe generace chybi asi 10 kusu ….

• #1854 odpověď

gwahir

Konečně jsem dochodil Omanyta (cca 130 km) a ty hajz…. se začali objevovat v eventu. 50 km s Grimerem mám už taky za sebou.
    Jinak z první řady stále chybí Lapras, Aerodactyl a Hitmonchan. Proto me tak štvou aušusy co teď padaj z 10 km.
    Ze druhé řady mám 65 tak po odpočtu regionálů a legend to vidím tak na -30 ks.

• #1865 odpověď

Zveba

chytil už někdo tyto pokemony????
    SMEARGLE , DELIBIRD , UNOWN a HERACROSS

• #1868 odpověď

M. Husak

@Zverba Heracrose u nas nechytis – regionalni tusim Jizni Amerika. Ostatni co pises jsem take nechytil ani nevypestoval z vajicek …Podle analyz kodu Smergle a Delibird jeste nejsou ve hre a Unnown je extremne vzacny …

• #1871 odpověď

Kacka

Jak to čtu, tak vám je můžu závidět, mě jich chybí hromada, hraju od srpna a doma zvlášť manžel si myslí, že až moc, ale nemám skoro nic. V pokedexu mám 156 záznamů -Kanto 108, Jotho 48, docela často jezdím do Prahy ale, chytnu tam to co u nás, jednou se mi vylíhnul Porygon, chybí mi evoluce Bulbasaura, Charizarda, ta posledníá ze Squirla a spousty dalších, mám Dratinniho s 1 candy a Lapras z 10km vejce se mi vylíhnul v pátek.Nepodařilo se mi ani narazit na ně někde venku, ani na vaporeona a ostatní evoluce Eevee, jediného Snorlaxe jsem chytla na cizí Lurko. Všechno jostatní jsem musela vylíhnout nebo vyvinout.Přiznávám, že nemám trpělivost sbírat si candy v počtu nad 50ks, to raději pak evolvuji kvůli tomu že mi chybí ozdravovače. Když ale vidím vaše výsledky tak si nemůžu pomoct a musím se zeptat, máte čas na něco jiného než na pokemon go a kolik jste už ušli km? Nedokážu si představit jak to děláte…:))

• #1872 odpověď

Pokeking

Re:Kacka.
    Tak to zase až tak moc asi nehrajes 😀 já se tomu věnuji více méně denně od srpna, ale taky nemám úplně moc.mam asi 202 druhů z první generace chybí akorát snorlax, lapras, aerodactyl.

• #1881 odpověď

Zveba

Tak SMEARGLE a DELIBIRD opravdu nejsou ve hře a budou možná v létě s novou aktualizací. Jinak je ve 2.generaci ve hře 92 pokémonů a z toho 2 regionální (CORSOLA a HERACROSS)

• #1883 odpověď

Zveba

V 1.generaci jich je 146 a z toho 3 regionální (FARFETCHD,
    KANGASKHAN a Tauros)

• #1884 odpověď

MaStr807

jak koukam tak spousta z vas ma problem s aerodaktylem, me se nejakej vylihnlnul a celkem asi 5 jsem uz chytil divokych mam u nej 55 candy, jinak me z prvni generace z toho co lze chytit chybi kabutops, muk, arcanin a evoluce dodua (ani nevim jak se jmenuje 😀 ) 😀 😀 sli by vychodit, ale uprednostnuju jiny, s tim, ze seč musi casem nejakej objevit,ale to je nadlidsky ukol 😀 😀
    jinak z druhe chybi logicky jseste dost, celkova bilance 202 caught 217 seen

• #1885 odpověď

CertTom

Je to trochu jako houbaření. Na plnější košík se musí věnovat víc času. Nebo mít štěstí. Anebo vědět, kdy a kde rostou. Správný houbař sice svoje místečka úzkostlivě tají, v pokeších je ale řada míst známých (naštěstí je dost pro všechny). Třeba v Praze je několik „profláknutých“ míst – u hlaváku, na Kampě či na Ladronce. Jsou ale místa, kde se poměrně stabilně vyskytují některé vzácnější kousky. Po cestě z Moravy třeba pravidelně přibrzdíme u mekáče nad Velkým Meziříčím. Třikrát jsme tam narazili na Dragonite a to asi nebude náhoda. Také nejspíš nebude náhoda, že se mi dva Snorlaxové (ze dvou 10km vajec) vylíhli na Cejlonu. Přeji mnoho zdaru při lovu a štěstí na dobrá místa a kvalitní vajíčka!

• #3577 odpověď

SaviourSavi

Tak dnes sa mi porařilo získat posledního pro mě dostupného pkmn z 1. gen. Tangela!
    Jdu si tak od mojí a po cestě mám jediný pokestop a vidím tam stín, který jsem ještě neviděl…su od něj tak 10 metrů a najednou Oh! a vylíhne sa Tangela. Ujdu 10 metrů a tam Tangela. Během 30 sekund 2x pokémon na kterého čekám rok 😀

• #3578 odpověď

RajauCz

Gen 1:
    Dugtrio, Alakazam, Machamp, Electrode, Dragonite, Lapras, Aerodactyl

Gen 2:
    Tam je toho fakt hodně nechce se mi to vypisovat z těch zajímavých to je, ale Blissey, Tyranitar, Ampharos, Flaffy…

• #3580 odpověď

Welby

Mě chybí ještě Houndoom (ten bude asi příští týden – má v Brně hnízdo a navíc by se měl objevovat víc v dalším eventu). A pak už jen Unown a je hotovo. Pokud nepočítám regionální pokémony.

• #3582 odpověď

Akeno

Generace 1
    Clefable, Machamp, Primeape, Porygon, Snorlax, regionály

Generace 2
    Meganium, Feraligatr, Cyndaquil a jeho vývoje, Flaffy, Ampharos, Slowking, Politoed (ten King rock prostě nepadá), Porygon 2, Unown, Tyranitar, Houndoom, Hitmontop, Togetic, regionály.

• #3589 odpověď

Bure

Když nepočítám regionální, tak už jen Unown

• #3590 odpověď

Georgson

Z prvni generace chybi Porygon z druhe Porygon dvojka,Miltank, Ampharos,Houndoom a samozrejme unown.

• #3581 odpověď

Mysakusak

Ja kontinualne lihnu jak vztekly a Porygon nikde. Nedokazu si predstavit jak pak splasit Porygona2 a 3. Jinak chybi Unknown, velky krokodyl, Ampharos a ten bojovny pokemon co jede na Staminu …

• #3596 odpověď

Snehurva

Já už mám všechno 😎 takže teď jen čekám na rework gymu který se snad povede a na léto až vypustí ven legendárky 😊

• #3597 odpověď

RajauCz

Snehurva: To máš i Unowna?

• #3599 odpověď

Snehurva

RajauCz: jo mám 3 chycené v Brně

• #3601 odpověď

Čumajdan

A kde je chytáš? Já sem v Brně od vánoc chytil jenom jednoho Snorlaxe. Jinak vůbec nic vzácnýho. Hraju každej den v podstatě.

• #3602 odpověď

Snehurva

No tak to je potřeba si stáhnout telegram a připojit se do skupiny PoGo Brno. Více informací určo najdeš na FB PoGo Brno a okolí. A ano je to podvod, protože používám mapy, ale bez nich to bohužel nejde

• #3600 odpověď

Michal S.

Mě se za celou dobu vylihl jeden porygon, takže jsem zbytek dochodil a mám porygona 2,ale byla to vážně náhoda 🙂

• #3604 odpověď

SiKiN0

Jelikož jsem hodně přerušoval díky tomu, že prvně mi přestal PGO podporovat Lenovo P90 PRO (Intel procesor) a následně tři reklamace mého nového Xiaomi, tak mi chybí především Pokémoni, kteří se líhli z vajec.

1G – Sandslash, Dugtrio, Dodrio, Muk, Hitmonlee a Porygon

U druhé generace na tom jsem dost bídně, protože hraju teprve s druhou generací dohromady tak 2 měsíce 😀

• #3598 odpověď

Mysakusak

Jediny koho znam a ma Unknowna je Rossulagrissea. Dokonce ho ze srandy soupnul do gymu …

• #4877 odpověď

Deny

Zdar lidi z první série mi chyba už iba Farfetch,Tauros,Kangaschán tři Legendární ptáci a Mew+Mewtwo a z druhé teď dodělávám ovce,chodí se mnou buddy a teraz ještě Igglipuff (snad se povede z vajca) Unknown,Heracross,Corsolla,Delibird,Porygon2,Smeargle,Milktank, troja legendární tygŕi a Lugia,Ho-oH a Celebi
    co z toho je sehnatelne ještě ? 😀 o Unknown jsem slyšel,že vraj jsou,Milktank jak padne z vejca,na porygona 2 az budeou candy, a Heracrosse sem v Holesovicich zahlidl v Gymu.

Odpověď na: Kteří pokemoni vám ještě chybí?
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook