Které pokémony si nechat a které mazat?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Které pokémony si nechat a které mazat?

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel JA a poslední změna proběhla před 5 roky a 1 měsícem.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #18030
      saggyy
      Host

      Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někde existuje seznam pokémonů rozdělený podle jejich užitečnosti. Mám neustále přeplněný batoh a nevím, co mazat a co si nechat. Které pokémony stačí mít po jednom kousku čistě kvůli zápisu do pokédexu, a které se vyplatí mít v menších či větších partách, popř. po kolika. Stačí, když si nechám jen jednu Beedril, Raticate, Butterfree… nebo si jich mám nechat víc, protože by se mi někdy na něco mohly hodit? Co tedy vyházet a co si nechávat? Poradí někdo, prosím? Díky :o)

    • #18052
      Mysakusak
      Host

      Legendy jsem poslal do gulase kdyz bylo double candy. Vic nez 6 od kazde nema smysl … To se stejne neda namaxovat …

    • #18064
      saggyy
      Host

      Russulagrisea:

      Kde hledáš, který pokémon je ve své kategorii (grass, steel, fire…) nejlepší? Pokemongohub?

      • #18075
        Russulagrisea
        Host

        Já se řídím čistě podle CP…

        • #18079
          Mysakusak
          Host

          Vypovidajici schopnost CP je velmi omezena. Odolny pokemon s efektivnim rychlym utokem rozjvejka kolegu s dvojnasobnym CP do formy zakusku ke snidani … K cemu je silny superutok (Draco Meteor treba), kdyz je pokemon 2x ciply, nez ho staci odpalit. CP je mu na prd …

    • #18960
      JA
      Host

      Kde mas poison,bug a ghost?

    • #18050
      Russulagrisea
      Host

      Dělám to tak, abych měl dost použitelných pokémonů na boj v každé „kategorii“ grass, fighting, steel, fire apod. A cílem je mít v této kategorii samozřejmě ty nejlepší a nejsilnější bojovníky (u těch nejpoužívanějších ideálně i se slušným IV a ve více kusech).

      Díky této selekci je pak spousta pokémonů jenom „nedůležitý“ odpad a slouží pouze jako zápis do pokédexu. Od těch si nechávám jen 1 kus na ozdobu a zpravidla jen finální evoluci. Čili v batohu mám místa na pokémony zatím dost a to mám limit jenom 450 (je mi líto za to utrácet coiny).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook