Kdy dat power up?

  • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel kozlik a poslední změna proběhla před 2 roky a 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6736
      Tomáš
      Host

      Ahoj,

      chci se zeptat, proč nelevelovat pokemony, kdyz maji nejnizsi lvl a CP.

      Hraju asi týden, získal jsem Eevee s CP37, evoloval ji na Espoeona, parkrát jsem po powerup a nyní mám CP578 a jsem na 800 Stardust a 1 Candy. Nejsilnější Eevee mám na CP276 a 1300 Stardust, 2 Candy. Pro me jako lajka to vypadá, že je lepsi levelovat od základu.

      Děkuji za vysvětlenim, Tomáš

    • #6737
      Bauch
      Host

      Popravdě pokud začínáš s hrou tak cca do levelu 20 nemá smysl nějak power upovat pokémony, spíš šetřit stardust a candy… důležité je si kontrolovat IV pokémona (individuální hodnota pokémona), většinou má smysl pokémona evolvovat a power upovat pokud má IV alespoň 90% IV… až budeš lvl 30 a výš tak tě potom bude stát jeden power up cca 8000stardustu a 8candy 🙂 pokud beru jako příklad eevee tak pokud nemá alespoň CP500 a IV90% tak je ihned mažu

    • #6739
      Tomáš
      Host

      Dekuji Bauch. Ja nepower upuju, jen jsem to zkusil u te Eevee/Espeon. Nejakou kvalitu pikemona kontroluji v Appraise, ale zadne %hodnoceni jsem jeste nikde nevidel/nenasel.

    • #6741
      Mysakusak
      Host

      Hodnoceni IV se da castecne odvodit z Apprise. Kdyz je wanderful tak je IV tusim nad 85%. Pokud ja navic exceed statistic, tak je nejaka vlastnost 100%. A pojud ma jeste navic vsechny vlastnosti equal tak je IV 100%.

      • #6742
        Bauch
        Host

        Platí to tak u modrých 🙂 jinak každý zástupce týmu říká něco jiného

    • #6747
      Bauch
      Host

      Zakázané jsou všechny IV kalkulátory, jen ty které netahají data ze serveru jsou těžko zjistitelné

    • #6762
      Dan
      Host

      …měly…
      …tužku…
      Děkuji.
      (Your grammar gave me a cancer)

    • #6748
      Bauch
      Host

      ale teoreticky pokud by tě chytl doma pracovník nianticu jak si na papíře počítáš IV tak by ti taky mohl dát ban 😀 😀 😀

    • #6752
      Bauch
      Host

      je to někde na stránkách nianticu,,, jednoduše řečeno jsou zakázané programy, aplikace apod. které čerpají data ať už přímo z aplikace, serveru, ze screenu obrazovky nebo jakýmkoliv způsobem čerpají ze hry, spadá tam tedy jakákoliv IV kalkulačka

    • #24092
      kozlik
      Host

      ty js3s kok.t😄😄😄

    • #6754
      Bauch
      Host

      V návodu to není přesně určené, já si to spíše odvozuju z upozornění nianticu ve kterých se píše o tzv. Third party aplikacích a ve většině definicích se píše obecně o všech IV kalkulátorech

    • #6770
      petr
      Host

      coz evidentne neni pripad OP 🙂

      jo, mas pravdu.. to je jasny…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook