Jindřichův Hradec

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Lokální Komunita Jihočeský kraj Jindřichův Hradec

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1164
      sevanan
      Host

      tak schválně kolik se nás tu sejde:)

      co mě poslední dobou štve je enormní výskyt cheaterů u nás po městě a pak taky Ti, kteří jsou schopní podkopat pod jiným účtem vlastní gym aby tam protlačili svého obránce namísto zvednutí prestige …

    • #3643
      sevanan
      Host

      Stále nikdo z JH? Ani během eventu? Ale no tak, kde jsou modří Makyy a Zatyy? Červený Mocnyplenitel a žlutí kolegové Loky02, Radek090, kamilka, Svicko a další?

      • #4145
        Zaty
        Host

        S Maky hrajeme a o tobě sevanan jsme byli přesvědčený, že jsi kido s fly gps.. Na raidy chodíme s Majinkou a Švíckem a známe se osobně, jsme jediný z mála co tu nepodvádí, jen bylo hodně cheaterů, tak jsme gymy jezdili autem každý den. Tebe můj kamarád (cheater) potkával prej všude po republice, zajímavé. Jinak na tyhle gymy jim kašlem, je to nudný a nezábavný, chodíme už jen raidy, kdyby si vyšel ven určitě nás potkáš .)

        • #4146
          Zaty
          Host

          A často se nám stávalo, že si nám zbořil gym, my u toho byli a ty nikde, nevím jestli jsi dřív cheatoval a už jsi přestal, ale doufám, že to všechno zabanujou, moc nás tu pak nezbyde 😀

    • #4001
      Martin
      Host

      Ahoj v jh nas puvodnichto moc nehaje.
      Chvili jsem mel podezreni ze zaty a maty maji shedou ban.
      Tomcentrum te uz hra je s apkou na upravu gos pozice.

    • #4002
      Martin
      Host

      Darkhuntermad to je mij nick

    • #4196
      bobisek911
      Host

      Ahojky modráskové😜Již po dlouhé době i my jsme vyrazili bojovat a popřípadě získat nějakého pokémona😜U poledníku na nás čekal lapras,ale v dohlednu žádný spolubojovník😔Jaká škoda tak jsme si aspoň trochu zatrénovali,a chudší o pas s poraněnými pokémony se vydali k domovu😂😂😂ve čtvtrek večer pojedem na raid tak doufáme,že modráskové vyrazí do ulic a dáme nějaký boj😜

    • #4206
      Martin
      Host

      Muzeme se domluvit a vyrazit spolecne na raidy nekdy odpoledne a nebo o vikendu.

    • #4211
      sevanan
      Host

      klidně bych vyrazil na Raid, ale jsem časově dost limitovanej, takže u mě spíš náhoda, že mě někde potkáte

    • #4212
      bobisek911
      Host

      I my jsme buhužel pracovně vytížený,a tak nám to vychází spíše po té 19h😜Víkendy máme od dubna zabité,tak snad se sejdeme někde přes týden jsme tam jako bobisek911 a markym007😜

    • #4493
      Nessi AWA
      Host

      Za modrý tým zdraví Nessí AWA a 1BastetONE

      • #4494
        Sharon aka 1BastetONE
        Host

        Taky zdravím 🙂 …Modrý týme… co takhle se někdy potkat a dát například RAID? 😀

    • #4933
      Zaty
      Host

      Přidejte se na FB do skupiny: Pokémon GO J. Hradec
      Pro lepší domluvu, dnes jsme ráno zkoušeli articuno raid, bylo nás 5 a nedali jsme ho.

    • #22866
      Nikol
      Host

      Ahoj, je tady někdo z Kardašky? Ingress nebo PoGo. Hodně lidí si stěžuje na spoofery… já bych ráda našla dobrou duši, která by zažádala o stop v naší krásné obci, protože tady nic není. Ve chvíli, kdy i na protočení stopu musíte sednout do auta a jet několik kilometrů, je to hraní docela smutné 🙁 . Díky. Odměna jistá.

    • #4161
      sevanan
      Host

      mimochodem, včera jsem vám sundal Památník letců, tak byste mi mohli dneska taky něco sundat ať mám coiny 😀

    • #4183
      Zaty
      Host

      Ahaa, tak víme o koho jde, na Jakubu jsme tě pár krát potkali to je pravda. My jezdili bílou fábií, Když by jsi se objevil na Hvězdárně, klidně ti to zboříme 😀 chodíme už jen pěšky na okraj města a gymy neřešíme vůbec, kde je místo tam se hodíme. Říkám tenhle styl co udělali se mi nelíbí takže to přenechám jiným a starat se budu jen o gym blízko k nám k baráku. Třeba se u nějakýho 4. raidu potkáme 😀 včera jsme dělali na HV 4 raid v 5 lidech a šlo to v míň lidech nevím jestli by to šlo tak ve 2 děláme většinou ty trojkový protože 5 lidí aby se sešlo v JH je nereálný.

    • #4231
      Zaty
      Host

      Tak promiň za můj zbytečnej attack 😀 koukám, že zase začal hrát tomcentrum aspoň bude sranda, nevím jestli ho znáš, ale chvíli to byl náš rival a dělal nám problémy, ale byl sám a my 2 a nezvládal nás už, tak začal s fly gps, to máme i potvrzeným, od jeho známyho kterýho mu to vysvětloval jak to funguje 😀 mě už jsou nějaký cheateři ukradený, dřív jsme to tryhardili, ale jak to předělali tak to hrajem minimálně, vždy jeden gym raid a domů 😀 jinak pravda fábia už je po smrti, když jsem jel z odpolední, nějakej mladej kluk mi nedal přednost a sestřelil jsem ho, vina je na jeho straně a jeho pojišťovna platila, na fabii už kašlu byla tam škoda přes 60 000 a nedali mi ani půlku, tak nás budeš co nevidět potkávat v Leonu, někdy se můžem sejít a švihnout nějakej 4. raid

    • #4282
      Zaty
      Host

      Tak good luck a pak dej vědět co jsi tam měl za monstra 😀

    • #4513
      Paaatriiik
      Host

      Do Kamenice jezdím skoro ob dva týdny, kdyby jste potřebovali menší pomoc, stačí se ozvat. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Jihočeský kraj‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook