Jakou funkcí by vám Niantic udělal radost?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Ostatní Jakou funkcí by vám Niantic udělal radost?

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Koffing a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2295 Odpověď

  gwahir

  Za mě jednoznačně hromadný evolve. Snad největší pruda je po jednom evolvovat Pidgey a červy.
  Ta krása označit jich 10, 20 a na jden klik evolvovat. A kdyby šlo vybrat, že je pak rovnou expeduje do Tramtárie – no paráda 😉
  A co vy?

 • #2296 Odpověď

  sevanan

  mě by potěšili drobnosti (z mého pohledu), například pokud běží lure, tak zobrazit zbývající čas (alespoň pro toho kdo ho spustil), dále potom možnost zjistit za jaký tým hraje hráč který lure pustil. Potom možnost při prohlížení gymu si rozkliknout něco jako uživatelský profil bránícího hráče (videt medaile a jakého pokemona má jako buddyho), a třeba do sightseen se pokusit vrátit stopy jako ukazatel vzdálenosti 😉

 • #2300 Odpověď

  Russulagrisea

  Mně by stačily důsledné postihy GPS cheaterů.

 • #2301 Odpověď

  sadecky peter

  Hromadné evolve by bolo určite top, ale napríklad mna by veľmi potešilo aj upravenie bagu a storage boxu, kde by som si mohol vytvárať priečinky kam by som si mohol rozdelovať pokemonov, napríklad na brániacich, útočných ale aj takých ktorých chcem vylepšovať ale teraz nemám candy alebo dust, tak by som ich proste dal zaital bokom niekde aby mi nezavdazali, ale aby som ich náhodou neposlal k profesorovi nechtiac

 • #2302 Odpověď

  Akeno

  Zrušení regionálů, vypuštění legend tak aby každý měl možnost je získat a nemusel cestovat přes půl světa, nějak zabránit tomu aby lidi hráli ze dvou účtů a podsekávali gymy a samozřejmě něco proti cheaterům.

 • #2304 Odpověď

  m

  Kdybych měl chtít to nejmíň co jde tak bych chtěl rozšířit počet znaků na pojmenování pokémona. Taková blbost, ale vždy mě to naštve. Pak by ještě appka mohla žrát míň dat.

 • #2305 Odpověď

  M. Husak

  Možnost odvolat pokémona z gymu. Mám bloklé příliš dobré pokeše v gymech, které je zbytečné držet … Proč zabírat místo v Praze, když na valašsku se vůbec nebojuje a gymi drží měsíce …

 • #2299 Odpověď

  SB

  Už poněkolikáté musím obdivovat úžasnou schopnost zdejších diskutérů brát věci pozitivně (a hlavně Draga jako tvůrce blogu), projevující se například skvělými reakcemi v diskusích (a díky tomu nepřipomíná zdejší diskuse žumpu) nebo výbornou schopností nazývat výstižně a pozitivně vlákna diskuse. Toto téma jsem chtěl otevřít už dávno, avšak kdybych jej pojmenovával já, tak bych jej nazval něco jako: “ S čím by už Niantic mohl konečně něco udělat“ nebo „Co mě na hře nejvíc se…“ nebo biblicky „Zeď nářků“.

  • #2319 Odpověď

   gwahir

   No jo, jsme tu taková jedna velká praštěná rodina 🙂

 • #2314 Odpověď

  gwahir

  Někdy by stačily fakt drobnůstky:
  – stále viditelná indikace zbývajícího času Lucky Egg při evolvu
  – zbývající čas lury (alespoň pro autora dobrý, ale „když dárky, tak pro všechny“ 🙂
  – odkaz na Eggs přímo z menu (místo tam je)
  – odesílám pokémona profesorovi, app se vrátí na seznam místo na dalšího v pořadí (hlavně po evolvech to zdržuje)
  – pokémonů přibývá a než se došoupu na to co chci, začíná to být dlouhé – co vyhledávání podle jména nebo alespoň přeskoky do 1/4 půlky, do 3/4
  – zkracovat animace, zkracovat animace a zkrátit animace
  – a co by mě někdy fakt potěšilo (viz dnes po ulovení 100 Weedla na 8 Greatball) – místo poslání profesorovi ho kopnout do p…. aby tam doletěl vzduchem 🙂

 • #2315 Odpověď

  sevanan

  @SB: to víš tady nejsme nějaká diskuze uplakaných puberťáků, ale sofistikované fórum uživatelů 😉

  btw. kdysi jsem tu chtěl založit vlákno vtipy o pokémonech, ale žádnej neznám 😀

 • #2324 Odpověď

  M. Husak

  sevanan@
  Jeden vtip jsem cetl.

  Citite se hloupe ? Uvedomte si ze venku existuji lide, co chytaji pokemony !

 • #2312 Odpověď

  SB

  Některé mé tipy:

  – Změnit způsob chystání pokémonů na souboj v gymu (často mi to trvá i déle než samotný boj, jak se to musí po jednom vybírat a pořád rolovat).

  – Zafixovat gps po dobu jednoho kontinuálního souboje v gymu (v rámci nějaké x desítek metrové tolerance) – nestane se tak, že mě to po skončení jednoho dílčího boje „vykopne“, protože mi poodejde postava, a pak musím několik minut čekat, než mi skončí softban.

  – Možnost měnit druh pokébalu (nebo i maliny) při lovu dvojklikem na něj (to rolování, co nedávno přidali, je o dost lepší, než co bylo ze startu, ale i tak by ten dvojklik byl lepší).

  – Přidat v pokéseznamu malé ikony na levou stranu pokémona (ukazovaly by jeho elementy – jeho druhovou podstatu – electrabuzz – malý blesk) a na pravou stranu pokémona (ukazovaly by elementy jeho individuálních útoků u něj konkrétně – tento electrabuzz by tam měl pěst a blesk, protože rychlý útok má fighting a nabíjecí elektrický). Hodně by to pomohlo při vybírání pokémonů na boj v gymu. Doposud tento problém řeším přejmenováváním, abych u každého individuálně viděl, co umí, když jej nasazuji na boj – a i zde mi chybí místo na písmenka, takže bych i možnost delšího jména uvítal.

  – Konečně odstranit ten příšerný bug, kvůli kterému nejde pořádně bojovat, a který už ostatní zmiňovali, a sice že v zásadě vždy je můj pokémon nabíjecím útokem soupeře nejprve zasažen, takže se mu odečte HP, ale pak asi po půlsekundě se mu to HP opět vrátí, pokud pokémon uhnul. Když má před útokem můj pokémon dost HP, tak to ještě jde, ale když se dostane po útoku soupeře do mínusu, tak umře, pak se znovu objeví, pak zase umře a tak dokola, nejde pořádně ovládat ani vyměnit a obvykle v mezidobí chcípne na další nabíjecí soupeřův útok. Od té doby, co to dělá tohle, se prudce snížila možnost používat trash pidgeotty po evoluci jako náhrada za potiony a revive, protože takhle vydrží jen do prvního nabíjecího útoku soupeře a pak už vše jen zkomplikují.

  – Odstranit bug, který způsobuje, že pokémoni náhle mizí z mapy i z radaru a objeví se až tak za 30 sekund (už se zdálo, že to odstranili, ale ne).

  – Priorita pro přidání se do gymu vlastního týmu, když jej vybojuji (to už jsme tu taky řešili – že je strašně často ukraden nějakým křovákem zrádcem z vlastního týmu).

  – Možnost vidět, ve kterém gymu je můj pokémon (popisuji si to, ale je to zdržovačka).

  – Možnost zobrazit nějaké širší okolí, než doposud, aspoň aby bylo vidět, jaké jsou gymy a jak jsou obsazeny

  – Nějaké odlišení pokéstop, které už jsem někdy vybral, od těch, kde jsem ještě nikdy nebyl.

  – Vytvoření seznamu pokéstop, kde už jsem byl, s fotografiemi, abych si hezky mohl večer prohlídnout místa, kde jsem přes den byl na výletě :). (Takové doplnění žurnálu).

  – Růst a zlepšování vlastností pokémona, pokud jej a) mám umístěného v gymu a on si vede úspěšně (někoho porazí) b) používám pro boje v gymech a on někoho porazí. A taky naopak – snižování. Byl by to jakýsi bonus nad základ, který má už teď a pod který by nešlo jít, ale nad který by šla přidávat jakási nadstavba, která by s úspěchy rostla a s neúspěchy klesala.

  – Možnost svolávat ostatní spoluhráče na dobývání gymu (to už tu bylo zmiňováno) – třeba zapíchnutím praporku do gymu, který by viděli i ostatní hráči a kde by byl umístěn čas, kdy se tam sejdeme a jméno toho, kdo to umístil, to by rázem byla legrace. Jméno umisťujícího by bylo zárukou, že by ostatní časem zjistili, na koho je spolehnutí a na koho ne. Tuto možnost umisťovat bych třeba podmínil dosažením nějakého levelu, počtu vybraných pokéstop apod.

  – Možnost přidávat pokéstopy (s určitým korekčním mechanismem – buď objektivně – nesmí překročit určitou hustotu pokéstop na km2, nebo subjektivním – musí odsouhlasit dostatečný počet ostatních hráčů).

  – Možnost měnit popisy pokéstop, či tam přidávat více zajímavých údajů, či nahrát další fotku (s tím by ale pak souvisela možnost vybrat si, jaký mód hry si chci zvolit – zda datažeroucí, či úsporný – v úsporném by se např. zobrazovala pouze jediná fotka).

  – více místa v batohu – poté, co jsem nakoupil 200 lucky eggů, mi najednou přijde 1000 míst málo.

  Prozatím bych řekl, že stačí, ale mám toho ještě opravdu hodně dalšího 🙂 co mě napadá.

  K nápadům výše:
  – (gwahir) hromadná evolve ano, ale aby zůstal zachován princip, tak by to mělo zabrat stejný čas, jako při individuální evolve (tedy zadám 50 pidgeů a na půl hodiny mohu jít obědvat).
  – (sevanan) vrácení radaru a vzdálenosti pokémona – ano, rozhodně jsem pro

  Všiml jsem si, že nikdo nenavrhuje možnost koupit nějaké věci za peníze (třeba revive nebo potion). Sám bych něco takového také nenavrhoval, hra tak v sobě má prvky, kdy když chci něco dokázat, tak prostě musím chodit.

 • #2336 Odpověď

  sevanan

  ještě mě napadla jedna drobnost a to sice zda by nešlo zobrazovat aktuální počet candy od každého druhu Pokémona v Pokédexu, kolikrát se mi stane, že přemýšlím kolik mám vlastně candy od Pokémonu, které jsem všechny poslal už profesorovi…

 • #2355 Odpověď

  RajauCz

  -Radar bych změnil tak že by měl 2 strany jednu zpatky se stopama a druhou tak jak to je u pokestopů
  -Hromadný evolve a hromadné dávání vajec do inkubátoru
  -PVP, ale určitě ne trading
  -Možnost přidat pokéstop nebo gym
  -Možnost zjistit si informace o právě hrajících hráčích z okruhu 1km (Jméno, level, medaile, pokedex, sílu pokémonů, tým, plus vyzvat ho k souboji)
  -Do kolonky news bych přidával takové věci jako jsou tady třeba že z vajec byli odstraněni Magikarp, Doduo atd… ne věci co ví každý
  -Poslat žádost na ban na hráče o kterém víme že hackuje
  -Rozšíření egg inventáře
  -Obchod mezi hráči (např. Jeden nabídne 20 pokebalů za 50 pokecoinů, samozřejmě věci typu lucky egg by se tímto způsobem zrovna nevyplatily k získávání peněz)
  -Odměny třeba za 100 chycených Pokémonů, nebo 25 vylihnutých vajec a odmeny by byly treba evoluční item a nebo lure module atd.
  -Přidat další místo na mapě, k pokéstopu a gymu, nějakou budovu ve které by se pořádaly turnaje a nebo kam by chodili Pokémoni po transferu, když třeba omylem transferneš někoho tak si do nejbližší budovy zajdeš pro něj nazpět, ale ostatní hráči by měli možnost si ho vzít taky, takže kdo dřív přijde ten dřív mele
  -minor text fixes

 • #2338 Odpověď

  Zveba

  -možnost vyhodit vejce které nechci líhmout
  -navýšit počet míst pro pokémony a pokébaly
  -umístit regioální pokémony alespoň do jedné ZOO v každém státě (ZOO Praha Trója)

 • #2410 Odpověď

  CertTom

  Toto vlákno rozebírá skvělé téma a jsou zde výborné nápady. Většinu z nich by určitě bylo dobré použít a poslat pro inspiraci Nianticu. Pokud bych měl hodnotit, pak za nejoriginálnější nápad považuji možnost získání regionálních pokešů.

  Myslím si, že řada nápadů by byla pro Niantic inspirativní a měla šanci na realizaci. Jednou z jejich motivací je určitě také zvýšení atraktivity hry, aby udrželi hráče. Má to však svoje limity.

  Jedním z limitů je ekonomická stránka. Proto určitě budou preferovány změny, které donutí hráče něco platit. To už ostatně bylo vidět skoro při každé akci – na vánoce to byly balíčky, pak jste mohli utrácet za hadry a naposled se hodilo pustit chlup za inkubátory nebo šťastná vajíčka. Domnívám se, že finanční stránka stojí také za tolerancí (i když nejspíš se skřípěním zubů) některých nešvarů. Pro Niantic může být asi atraktivnější hráč, který něco koupí, i když občas při hraní není vzorem skautské etiky.

  Na závěr moje přání: Vůbec by mi nevadilo, kdyby byla s předstihem zveřejňována zajímavá poké místa a časy. A to hlavně mimo tradiční místa ve městech. Tím myslím možnost získání zajímavých pokešů nebo věcí do hry. Myslím, že je škoda, že evoluční kameny padají z pokéstopů (ať už náhodně nebo jednou za 7 dní), když mohly být zveřejněny koordináty, kdy a kde je lze vyzvednout. Vím, vím, že toto naráží na základní problém ghostování, ale tuto hru stále beru jako nástroj pro vyhnání peciválů od počítačů a tabletů a pro tyto účely by nějako podobné zpestření nevadilo.

 • #2419 Odpověď

  M. Husak

  Další nápad: Volitelně řešit dobývání gymu simulací … Dnes jsem 45 minut kydlidl 10 gym obsazený jen 3000+ potvorami. Výsledek byl jasný (se 40 max review v zásobě a trochu slušnými pokémóny a odhodláním to dorazit) … Je to 45 a někdy i déle minut straceného času a kažení očí čuměním do mobilu – prostě spočítíat co mám za pokeše, kolik mám review a potion, odpesat ztráty z inventář a oznámit výsledek.

 • #2422 Odpověď

  CertTom

  Za zkrácení animací i soubojů bych se také moc přimlouval. Dnes jsem při obědě také bojoval v jedné desítce (naštěstí je gym právě nad hospodou), ale srazil jsem to jen o necelých 20k. A to kvůli času. Výhodu holt mají při tomto nastavení organizované skupiny. Konkurenční tým vědátorů (vím, že si měří a testují, které gymy jak dlouho vydrží) se asi snaží rozšířit teritorium. Večer už to zase doplnili na desítku. Ale já se nedám. Dnes jsem tam obětoval jenom odpad na mazání (už se loučím i s několika 2k pokeši se slabými útoky). Při troše zrychlení bych asi udolal celý gym. Takto si tu nově povýšenou desítku nechám zítra k obědu.

 • #2428 Odpověď

  Russulagrisea

  Jednoznačně nejvíce mě sejří 2 bugy, které už někdo výše zmiňoval. Při boji v gymu to popojde mimo akční rádius, hodí to error a pak člověk musí několik minut čekat. Chtělo by to nějakou fixaci GPS, pokud zahájím boj. I když teď mě napadá, že to taky není vhodné řešení. Jednou jsem takhle naklik z tramvaje staďák a i když jsem byl už dávno pryč, tak jsem ještě dalších 20 minut zůstal seklej na místě a mohl ho v klidu za jízdy sundat 😀 A stále neodstranili tu chybu v animaci v podobě „mizení“ pokešů po vyhnutí se útokům a zpětné přičítání životů.

 • #9056 Odpověď

  Koffing

  Trochu bych poresil incense aby kazdy den daval urcity typ monu. Pondeli ohen, utery elektrika a tak.. ja ho pouzivam kdyz jdu napr. Do lesa kde nic neni udelat par km ale vetsinou chodi odpad sentret pidgey a spol. Snad nikdy mi neprislo nic extra dobryho. Stacilo by i omezeni plevele protoze kdo si pousti incense kvuli pidgey? Chtit aby se spawnovalo to co chodi z vajec je asi prestrel ale neco by se zmenit mohlo…

 • #9059 Odpověď

  Mysakusak

  Za mne jednoznacne moznost solovat r4/r5 raidy. I za canu silenych nakladu (predmety, leceni). Traba moznost ziskat nejaky predmet na prodlouznei casu raidu, nebo na hypermega evoluci pokesu do utoku (normlani megaevoluce podle mych vypoctu nestaci) …
  Proste chci shiny Absola a na to do akce skoro nikoho nesezenu …

 • #9068 Odpověď

  samotm

  Mě by potěšil třeba tím, kdybych u odznaků viděl počet bodů. Nevíte, nedá se to nějak zjistit?

 • #9072 Odpověď

  Petr

  aby to fungovalo..
  aby fungovala spravne GPS..
  aby resili cheatery..
  aby resili gymy/stopy na nepristupnych mistech..
  abych mel stop/gym v kuchyni..
  abych nemusel na raidy a stejne mel moznost dostat legendu (jakoze legenda se da chytit v gymu? ja byt legenda, tak bych nelez do gymu, ale na nejaky specialni místo..)

  • #9073 Odpověď

   Mysakusak

   Pravda pravdouci. Ani v serialu se legendy nejakym bojovanim v gymech neztrapnovali. Vzdycky se snazily o nejakou globalni katastrofu, vyhlazeni aspon stredniho mesta, kdyz ne lidstva …

   • #9078 Odpověď

    Akeno

    A ve hrách hlavně hráč mohl bojovat s legendou sám a nebyl odkázán na další hráče. Tohle by měli hlavně vyřešit

 • #9075 Odpověď

  _Fry_

  Za mě:
  • Možnost začít sólo Raid dříve, než vyprší 2 minutové odpočítávání.
  • Možnost chatu při čekání na Raid (aby bylo vidět, kolik lidí přijde a kdy).
  • Lepší šance dostat charge TM ze sólo L3 Raidu.
  • Pokémoni v Raidech by měli být užiteční (Azumarill NE, Machamp ANO – líbilo by se mi zařazení těchto: Chansey, Kabutops, Sharpedo, Beldum, Bagon, Trapinch, Feebas,…
  • V boji o gym mít možnost změnit pokémona v tom aktuálně zbytečném mezičase
  • Odstranit z 10km vajec slabé pokémony (Sudowoodo, Skarmory)
  • Hromadný evolve
  • Hromadné odstranění eventových pokémonů (nejdou označit).
  • Rozšířit počet znaků u pojmenování pokémona

  • #9121 Odpověď

   Gerrard

   Přidal bych možnost záložkování pokémonů…to mi opravdu hodně chybí

 • #9124 Odpověď

  Koffing

  Statistiku vajec co vse jsem vylihl a kolikrat. Treba v pokedexu u snorlaxe
  Seen 20
  Catch 10
  Hatch 5
  Raid 1
  Nejak takhle treba..

Odpovědět: Jakou funkcí by vám Niantic udělal radost?
Informace o Vás:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook