Gps signal not found. (11)

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Gps signal not found. (11)

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5999
      RajauCz
      Host

      Co znamená hláška: Gps signal not found. (11)
      Po aktualizaci na 0.73.1 mi vyskakuje tato hláška, co to je?

    • #6019
      RajauCz
      Host

      To vím ale co znamená ta (11)

    • #6073
      Mysakusak
      Host

      Niantic nove pridal ke kazde chybe cisleny identifikator, aby nebyli pochybonsoti o jakou hlasku se jedna. Ja pokud jsem v metru pod zemi tak mi to take hlasi po udpatu „Gps signal not found. (11)“

    • #6268
      Tomáš
      Host

      zajímavé je že před aktualizací mě to neblblo a ted mě to dělá skoro všude a to mám novej mobil takže rozbitej GPS modul nemám,pěkně to dojeb…

    • #6279
      Martin
      Host

      Mám ten samý problém. Už od včera od rána mi naskakuje tahle hláška a nenačte mapu. Nemůže to být např. Ban za IV GO?

    • #6837
      MartialApple
      Host

      Take mi to vyskakuje a pred aktualizaci jsem nemel problem. Neni to tak caste, ale stava se to, pomaha mi najet do inventare s vecma a zas zpet 😃.

    • #6838
      Bauch
      Host

      Můžu potvrdit že dříve jsem doma (v místnosti) chytal GPS bez problému a poslední dobou to nelze,, označení chyby je Gps signal not found (11)

    • #6879
      TNT
      Host

      Dnes jsem se s tím poprvé setkal v CČM u Starbucks, tam nejsou stopní okna a GPS tam nefunguje. Restartoval jsem tam hru a rovnou tato hláška, nepomohlo to odstranit procházení o kousek dál, kde už jsou menší stropní okna. Šel sem ven na terasu. Příště se budu dívat na stav GPS třeba aplikací Sensors Multitool pro Android, v něm je měřá GPS, to ukáže stav síly a počet signálů družic. Nedivil bych se, že s každou verzí hry ladí vlastnosti GPS pro hru, určitě chtějí zajistit lepší fix GPS, aby avatar nepobíhal po mapě, když se hrací zařízení nehýbe.

    • #7121
      Mirda94
      Host

      Od cca. pondělí neustálé problémy s touto hláškou. Avatar stojí na místě pak ho to hodí někam do p….. potom zase spátky. A mezi tím sem tam vyskočí zmíněná hláška (gps not found) .Při jízdě v dopravním prostředku zcela nehratelné.

    • #7126
      Mirda94
      Host

      Tak už jsem to vyřešil .Pomohlo až tovární nastavení.

    • #8563
      Dominik
      Host

      Mě se to na tabletu ukazuje pořád a ještě Nepřestalo ale na telefonu jede

    • #9772
      Steve
      Host

      Hi There,

      My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company.

      Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure?

      We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently.

      If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

    • #9921
      Steve
      Host

      Hi There,

      My name is Steve from SteveWebJobs a professional Animated Promotional Video Company.

      Would you be interested in having an animated marketing video for your company to help increase your online exposure?

      We can create a custom animated promo video to help market your business more efficiently.

      If you’re interested, please reply back to this message and I will send you a link to some animated promotional videos we created so you can see what we can do.

    • #10816
      Steve
      Host

      Hi,

      I am Steve, and I work with experienced video professionals who are into creating:
      Animated Business Videos
      Animated Whiteboard Video

      If you are interested, I can send you our Animated Business Videos portfolio link to see our videos, company information and an affordable quotation with the best offer to see how we can work together to create a video for you as well.

      Thanks and Regards,

    • #14538
      Ryuji
      Host

      Neřekl bych že není možné najít GPS.
      Kdekoliv kde se mi objeví ono GPS signál not found (11).
      Jsem schopen v jiné aplikaci (Google mapy, etc.) Určit pomocí GPS svou polohu.

    • #14556
      DougyGiro91
      Host

      Mě to teď nedávno také resetovalo nastavení polohy, GPS se mi řídila jen pomocí GPS. Pomůže zapnout vysokou přesnost polohy, tje v nastavení GPS, Nebo ikonku dlouze podržet a zaškrnout vysokou přesnost polohy (GPS,wifi,mobilní sítě)

    • #14594
      Wigum
      Host

      Tak to je asi normální, samo se to zase spraví….

    • #15374
      Chjooo :(
      Host

      Poslední aktualizace a začalo mi to dělat také. Musím i 5x resetnouz hru než je to v pořádku. Je jedno kde jsem. Doma nebo venku. Mobil mám nový krátce a už je to k nevydržení polohu mám největší a už nevím co s tím 🙁

    • #15502
      Slimmik1
      Host

      U mě ta chvíle trvá i 10 minut a to venku pod širákem, v budovách už gps nechytám po poslední aktualizaci vůbec.

    • #18517
      Nikita016
      Host

      Ahoj mám stejný problém, až teď v po poslední aktualizaci. Dřív jsme neměla problém. Ale teď když zapnu doma pokemony, tak mi tam naskočí tahle hláška. Musím dát telefon k oknu aby zmizela.

    • #20807
      SMRTKAcz1
      Host

      Otevřete Pokemon Go na Android nebo iPhone.
      Změňte nastavení GPS na nízkou přesnost. Pokud žádný není, stačí ho úplně vypnout.
      Otevřete Mapy Google, ale udržujte Pokemon Go v pozadí. Nezavírejte Pokemon Go nebo to nebude fungovat.
      Vyberte tlačítko v mapách, které vás a vaše domovy umístí na dané místo.
      Pokud je systém GPS vypnutý nebo nastaven na nízkou přesnost, což by mělo být uvedeno výše, zobrazí se výzva k aktivaci vysoce přesné GPS. Zvolte ano.
      Přejděte na kartu Pokemon Go. Pokemon Go GPS nebyl nalezen 11 chyba zmizí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook