Feebas

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel petr a poslední změna proběhla před 5 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8372
      Vlasa92
      Host

      Zdravim, nevite nekdo jak je to s Feebasem? Dnes jsem ho prvne chytl a pod tabulkou na evolve a power up je poznamka s barem kde mam nachodit 20 km na buddy na evolve, to se evolvne sam a usetri candy nebo se jen pak odemkne moznost evolve ?

    • #8373
      Jurisko
      Host

      ahoj aby si ho mohl evolnout musis mit 100candy a musis ho mit 20km na buddym. pak ho muzes evolnout 🙂

    • #8374
      Vlasa92
      Host

      Ok diky

    • #8383
      Michal
      Host

      Ještě dotaz k tomu, musím evolvnout toho, který je jako buddy nebo po těch 20 kilometrech můžu jakéhokoliv?

    • #8386
      Krakatice45
      Host

      Toho, který je na buddy, na ostatní to nejde. Takze chodit km az s tim, který pujde na evolv.

    • #8714
      Koffing
      Host

      Takovy napad praktikovatelny na cokokiv co neni tak bezny a je nam lito rare candy. Konkretne praktikuji na feebas. Uz slapu treti kousek na buddy. Dva jsem vylihl a dva chytil. Celkove uz mam pres 80 candy a kazdy mame nejaky gym kde vydrzi dlouho. Nasadil jsem tri volne feebase na vesnicke gymy kde neni problem vydrzet treba mesic a kdykoliv mam prebytek candy tak krmim na dalku. Vzdy se da celkem 10 berry a pak tusim pockat pul hodiny a jde znovu pouzit opet 10 berry. Neni to casto ale obcas candy vypadne a clovek vastne usetri 5 km coz neni zrovna malo. Krmim nanab a razz bery. Pinap setrim na dratinky a pouzivam bezne na cokoliv co uznam za vhodne. Golden berry mam tolik ze je neresim ale na opakovane krmeni jich je skoda. Ale rare candy povazuji za nejvzacnejsi komoditu. I ten stardust jde celkem dobre farmit. Na milotica nespecham az bude tak bude proste

      • #8719
        Russulagrisea
        Host

        Tohle krmení mě dokáže pěkně nakrknout … náhoda je prostě svině …potřeboval jsem candy na Larvitary … krmil jsem Tyrany v gymech jak vzteklej a určitě několik set krmení po sobě a několik týdnů!!! bez jediné candy za krmení … když už jsem rezignoval a konečně po dlouhé době i nějakého chytil, tak pak v jeden den ze 2 krmení 2 candy.

        • #8733
          Petr
          Host

          ja ještě nedrop za krmeni vůbec nic… 🙁

    • #8721
      Koffing
      Host

      Je to hodne o nahode ale odhaduji to na 1 candy na 100 krmeni. Kdyz je prebytek a je za to dust.

    • #10027
      sevanan
      Host

      Tenhle drop za krmení funguje i na cizí pokeše nebo jen na ty co tam dám sám? Šlo by takto sbírat candy u monů který jsem ještě nechytil?

    • #10042
      Koffing
      Host

      V gymu to funguje na vsechny ale kolikrat jsem krmil taurose nebo heracrosse a candy nepadla. Taky by me zajimalo.

    • #10046
      _Fry_
      Host

      Bylo zanalyzováno, že pravděpodobnost padnutí candy je 1,2% a nemá na to nic vliv (svůj/cizí pokémon, svůj/cizí gym, na dálku/na blízko, atd).

    • #10061
      NightSeva
      Host

      Cizi gym asi nedokrmis 😀 ale jinak to vychazi… Cca 1 bonbon za cca 100 krmeni… 🙂 a chytte je vsecky

    • #10153
      Kocka
      Host

      No jo ale kdo má pořád jezdit 5km knejbližšímu gymu abych ho mohl po nakrmení protočit :/

      • #10208
        petr
        Host

        a proc protočit? jde tady o ty candy… při krmeni mas sanci, ze ti padne candy toho, koho krmis.. o toceni nikdo nemluvi.. a krmit na dalku snad umis ne?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook