EX Raid Pass

  • Toto téma obsahuje celkem 40 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 26 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6497
      micska71
      Host

      Tak mi dnes ráno přistála pozvánka na speciální raid a Items mám nový předmět.
      Na zítra, tedy 1 den dopředu
      Gym „Square Plaza“. Zítra bohužel nejsem v Praze, ale zajímalo by mne, kolika lidem tak pozbánka přišla.

    • #6498
      BluedevilCZ
      Host

      hm,zajimavy a jak ti pristala? Protocenim pokestopu,nebo gymu?

    • #6499
      sevanan
      Host

      já bych se ještě zeptal kdy jsi v tom gymu naposledy absolvovala raid?

    • #6500
      micska71
      Host

      Myslím, že to bylo protočením pokestopu, bylo to dost brzy ráno, tak si nevybavuji jestli zapnutím, nebo až protočením (mám ho v pokoji).
      Na to Gymu jsem byl na RAIDu 1x, cca před měsícem. Datum nenajdu, Moltres ulétl

    • #6501
      Alagartada
      Host

      Melo by to zacit na sponzorovanych gymech, takze treba Praha ccm. Kolega take dostal pozvanku..

    • #6502
      micska71
      Host

      Jo, to tak vypadá, tohle je OC Chodov

    • #6503
      micska71
      Host

      Tak jsem to našel, byl jsem tam 25.8.2017

    • #6519
      xsahr
      Host

      A jak to vypadá, resp. kam ta pozvánka přijde?

      díky

    • #6616
      RedMageZl
      Host

      Kamosovi dosla pozvanka na ex raid ve zline a me ne. Staci kdyz tam ten raid do te doby nez bude ten exraid udelam a dojde me take? Nebo uz je pozde? Nevite prosim? Diky

    • #6618
      mildavil19
      Host

      Jj Ex raidy se rozjeli , v Písku , v Táboře

    • #6619
      RedMageZl
      Host

      A staci kdyz si na tom miste do te doby nez ten mewtwo bude udelam raid? Dostanu ji taky? Nevi nekdo prosim?

    • #6620
      Bauch
      Host

      Taky by mě zajímalo jestli přijde pozvánka po zapnutí nebo je potřeba protočit gym, pokéstop..

    • #6621
      LuděkTT
      Host

      Pozvánka příjde po zapnutí, netřeba nic protáčet. Kdo si pozvánky nevšimne, může se podívat do items, zdá má černý raid pass (a kliknout na něj pro více informací).

      Komu nepřišla pozvánka v téhle vlně (jako třeba mně), tak má smůlu, vybojovat rychle raid v daném gymu už nepomůže (pokud nezměnili pravidla).

    • #6625
      Pes Filipes
      Host

      Dnes Mi Taky Přišel Na Neděli Ten EX Raid Pass… Po Zapnutí To Naskočilo Samo. Zajímalo By Mne, Co Tam Bude Na Tom Raidu Za Potvoru…? Neví Někdo…?

    • #6627
      Mysakusak
      Host

      Pes Filipes: Neco velmi vzacneho. Treba 0% Shuckle. To urcite zadny trener na svete nema …

    • #6652
      Pes Filipes
      Host

      Mysakusak: Toho Shuckle Ti Klidně Zadarmo Daruji !!! Mám Jich Jak Nas…… !!! Já Tipuji Na EX Raid Pass Mewtwo Nebo Toho Novýho Cokla !!!

    • #6683
      Canibal122
      Host

      Ve Svitavách také pozvánky na ex reid Mewtwo který dnes 1.10 proběhl. Chycen 19x z 20ti

    • #7883
      Russulagrisea
      Host

      Dostal jste někdo v Praze Expass na gymu (mimo sponzorované), kde jste byli prokazatelně pouze na legendárním raidu?

    • #7895
      Mysakusak
      Host

      Russula: Ne. Ja jeste nedostal zadny EX.

    • #8807
      Tomáš
      Host

      Mně dnes přišla pozvánka na Ex Raid do Tuniska,kde jsem byl na začátku října minulého roku.

    • #8808
      Jurisko
      Host

      JeanaStark ano v ostrově je aktivni skupina kterou najdes na fb 🙂 nedostal tu nekdo pozvanku do Vlašimi nebo nevite zda je nejaka skupina ? ???

      • #8812
        Tiky910
        Host

        Jurisko já s přítelkyní máme pozvánku do Vlašimi, bydlíme teda někde úplně jinde, ale byli jsme tam na dovolené v létě, takže 2 hráči tam určitě dorazíme…

        • #8815
          Jurisko
          Host

          osobne ho tam nemam ale od nas ze skupiny ho tam nekdo ma tak aby nejel zbytecne nejakych 200km 🙂 nevim asi maji nejakou skupinU nebo je nejaka skupina pobliž. kdyz neco zjistite prosim napiste mi sem 🙂 dekuji

    • #8810
      JeanaStark
      Host

      Děkuji Jurisko,koukala jsem na to na fb. Pokud máte ex passy na letohradek a je vás dost zkusila bych si zařídit vylet

    • #8811
      Jurisko
      Host

      je tam dost lidi 🙂 takze pokud budete mit volno sama tam nebudete 🙂 ja osobne tam nemam mam jinam ale jsem ve skupine kterou maji a ex passu tam je dost 🙂

    • #8814
      JeanaStark
      Host

      Děkuji moc Jurisko, ted uz jen doma vysvetlit ze v nedeli potrebuju byt o 130km jinde🤣🤣🤣

    • #8816
      Jurisko
      Host

      neni zač pro jistotu bych tam byl o 10min drive nežzacne raid 🙂

    • #8818
      Petr
      Host

      Nedostal někdo náhodou pozvánku do Jilemnice? Bohužel bydlím v Brně, ale zkusím nějak zařídit, abych tam byl. Nechápu, proč každýho posílaj minimálně 100 km od domova.

    • #8826
      Anonymní uživatel
      Host

      Jedině si domluvit nějakého flyera……

    • #8825
      Petrusska1
      Host

      Taky jsem dostal první pozvánku, na tuto sobotu. Mám to jen dvě stanice tramvají. Ach jo, Tunis…, Španělsko…
      Myslím, že by mnohem efektivnější bylo přidat ve hře do gymu jednoduchý „vzkazníček“, něco jako notýsek v kešce. Na raidech by se snadno mohli domluvit i lidi, kteří nepobíhají po světě v organizovaných skupinách, nechovají stáda trhačů asfaltu a užívání sociálních sítí je odpuzuje.Co vy na to?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 26 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook