Eevee evoluce

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Eevee evoluce

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #11330
      sevanan
      Host

      Ahoj, mám dotaz ohledně evoluce na Espeona, nevím jestli je to možné nebo není, ale pokud bych postupně nachodil s každým Eevee 10km mohu je pak všechny postupně během community day evolvovat na Espeony, kteří třeba dostanou speciální útok?
      příklad:
      Eevee č.1 nachodí 10km, pak ho vyměním za Eevee č.2 a opět nachodím 10km a tak dále až například po Eevee č.9.
      Mohu pak jako buddyho během community day nastavit opět Eevee č.1 a hned evolvovat na Espeona, pak dát buddyho Eevee č.2 a ihned evolvovat na Espeona a tak dále až budu mít během pár minut všech 9 Espeonů?

    • #11336
      Hero
      Host

      Ne po odchození 10 km musíš evolvovat jako buddyho jakmile ho z buddy odstraníš a potom teprve evolvuješ tak z toho bude náhodně vapík flareon nebo jolteon

    • #11379
      sevanan
      Host

      to je mi jasný že ho musím mít v době evolvování jako buddyho, ale jde mi o to, že mu těch 10 nachozených km zůstane i když bych mezitím chodil jiného Eeveeho a pak jsem je všechny protočil jako buddyho a evolvoval. To je teoreticky možný ne? Buddy system si totiž pamatuje kolik jsem s každým konkrétním pokemonem nachodil ne?

    • #11409
      Mysakusak
      Host

      To se snad da vyzkouset ? Chodit, odlozit a na evolv znova povolat jako budyho ….

    • #11410
      Mildavil19
      Host

      Už to někdo odzkoušel nebo si to mám zjistit sám ?

    • #11411
      Mildavil19
      Host

      Už to někdo odzkoušel nebo si to mám zjistit sám ?

    • #11427
      sevanan
      Host

      Perfektní, díky za otestování, nechtěl jsem zbytečně dělat evolve před CD u mého 100% Eeveeho, mám s ním nachozeno 12km, s dalším 10,5 a s nynějším 2km. tak už se těším na Espeon army se specialním útokem během CD.

    • #11428
      sevanan
      Host

      Umbreona si bude muset člověk chytit wild, jinak se ho asi nedočká.

    • #11436
      sevanan
      Host

      jasně že jde řídit evolve Umbreona, ale jak píšeš bohužel bez specialniho utoku behem CD…
      Nicméně bych se nechal překvapit, myslím si totiž, že se budou behem CD objevovat volně všechny formy včetně Umbreona a dokonce se spekuluje jestli behem CD nebude evolve pouze na zakladě náhody do všech pěti forem (tedy včetně Espeona a Umbreona)

    • #16178
      Štěpán
      Host

      Zdravím. U tohohle úkolu jsem se hrozně zastavil. Eevee jsem nachodil 10 km na Candy a evolvoval jsem ji na Espeona, ale vznikl z toho Umbreon. Jak mám teď evolvovat Eevee abych dostal Espeona a splnil úkol?

      • #16181
        Mysakusak
        Host

        A kdy jsi ho evolvoval ? Kdyz byla ve hre noc = Umbreon ?

    • #16187
      Štěpán
      Host

      Evolvoval jsem ho normálně ve dne. V předchozí zprávě jsem se spletl. Já evolvoval ve dne, ale byl z toho Vaporeon. Zkoušel jsem to ještě jinou Eevee, ale z toho byl Flareon. Vůbec nevím jak mám udělat a co proto udělat aby mi z toho padl Espeon.

    • #16188
      Štěpán
      Host

      Evolvoval jsem ho normálně ve dne. V předchozí zprávě jsem se spletl. Já evolvoval ve dne, ale byl z toho Vaporeon. Zkoušel jsem to ještě jinou Eevee, ale z toho byl Flareon. Vůbec nevím jak mám udělat a co proto udělat aby mi z toho padl Espeon.

    • #16189
      Mysakusak
      Host

      A mnel jsi ho stale jako buddyho (v okamziku evolvu) ?

    • #16200
      Štěpán
      Host

      Co byste mi poradili teď? Eevee Candy úkol splněn mám, ale toho Espeona mi evolvovat nejde. Nevím si s tím rady..

    • #16212
      Mysakusak
      Host

      To prejmenovavani ma vliv jen 1x. Pak uz je to naprsto zbytecne a je jen treba vychodi 2 candy, nechat jako buddy, vyvinout pres den. A bude Espeon (provedeno asi 5x).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook