Dva účty na jednom zařízení

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Dva účty na jednom zařízení

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Honza a poslední změna proběhla před 4 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #14518
      beca257
      Host

      Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli si na jednom zařízení mohu vytvořit dva účty??

    • #14519
      Orangecat82
      Host

      Určite áno, ja mám 1 účet cez gmail a 1 cez Pokemon Trainer Club. V pohode sa odhlasujem/prihlasujem, len občas to chce reštart (pravdaže naraz sa dá hrať len za jedného trénera).

    • #14555
      HillFordCZP
      Host

      Existuje i moznost mit dva aktivni ucty na jednom telefonu soucasne. Vim, ze napr.u Xiaomi (na modelech s jejich grafickou nadstavbou) zduplikujes aplikaci PoGo a pote spoustis na rozdelene obrazovce. Navod se da najit na netu.

      • #21211
        DragonShadow
        Host

        Ahoj mohl by si mi říct nějakou stránku, kde je návod na ty dva účty přes rozdělenou obrazovku?

        • #22857
          Honza
          Host

          Nastuduj si mobil Xiaomi není to o stránkách, ale o duální aplikaci. Já nestíhám hrát jeden účet, natož mít dva…

    • #17219
      CuileHayes
      Host

      Zdravim. Zajimalo by me, jestli muze niantic dohledat to, kdybych si na jednom telefonu, na dvou simkach, pustila dva ucty. Tim mam na mysli, jestli muzou zjistit,ze mam pusteny dva ucty na jednom telefonu, i kdyz je kazdej na jiny simkarte. Pripadne jakej je za to trest.

    • #17403
      PanLysohlavka
      Host

      Mě to přijde nefér a ubohé mít dva účty ale když to stejně nikdo nějak nehlida tak se nedá nic nedělat

    • #22771
      PanLysohlavka
      Host

      Když už lidi musí podvádět v pokemonech tak jsou takoví lidi ubozi, ale chapu jejich mentalitu když to má jiný proč bych nemohl já. Každopádně pro mě jsou tihle lidi totální nuly kteří neumí hrát fér . A jinak můj dotaz dá se někde hlásit podvodníky kteří používají gpscheat?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook