Draconius GO

  • Toto téma obsahuje celkem 63 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel ltonPib a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 32 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #7584
      _Fry_
      Host

      Zdarec,

      pokud to nevadí, založil bych diskusi s postřehy ke hře
      Draconius GO.

      Mám několik dotazů:

      * je nějaké pravidlo na líhnutí vajíček (jako v pokémonech, že od 20lvl se vše vylíhne na 20 lvl)??
      * je nějaké pravidlo pro výběr hráče v PVP (třeba podobný lvl)?
      * existuje zde něco jako rare candy?
      * pokud najdu více dračic, mohu líhnout více starobylích vajec najednou?
      * můžu vykopat zlaté vejce, ikdyž nemám celou mapu? Případně i když jsem na dílku, který mi chybí?

    • #7589
      _Fry_
      Host

      Našel jsem tabulku, které typy jsou na co účinné. Otázka je, o kolik je to %??

      Type Weak To Strong Against Vulnerable To Resistant To
      Arcana Fire Wind Earth Water
      Earth Water Arcana Fire Wind
      Fire Wind Earth Water Arcana
      Water Arcana Fire Wind Earth
      Wind Earth Water Arcana Fire

    • #7590
      Mysakusak
      Host

      Nechcete si na to udelat stranky nekde jinde ? Tohle jsou prece jen stranky venovane Pokenon Go a ne jejich vykradenym klonum.

    • #7596
      Mysakusak
      Host

      Sef je Drago. Tak je to na nem jestli z toho udela Drakonius/Pokemon stranky, pripadne casem prida dalsi klony teto hry, ktere urcite vzniknou.

      • #7605
        Míra
        Host

        Kdyby nevznikl samostatný článek, nevznikla by ani tahle diskuse. Ale záleží opravdu na Dragovi…

        • #7607
          drago
          Správce

          Drago nějak ztratil motivaci k Pokémon GO jakmile byl změněn gym systém a nemůže se do toho dostat zpět 😛

          Draconius podle využívá ten starý, tak na mě teď i dolehla nostalgie.

          Navíc mám teď i hodně práce, která vyžaduje složitý multitasking tak jsem unavený psát něco co mě nebaví. Rád bych ale připravil a publikoval vaše články. Kdo chcete tak posílejte na clanky@pokestop.cz.

          Ohledně Draconius Go, pokud budete mít zájem není problém zřídit samostatný web, připravit redakční systém a publikovat tam co budete chtít. Opět ale nemám čas na psaní. Takže tam bychom museli založit nějakou redakci a psát v týmu 😀

    • #7611
      stefan
      Host

      jojo motivacni krize je neco. skusil jsem draconius go a prekvapive se mi k pokemonum vracet spatky nechce. prekvapive je to zatim zajimavejsi ma to vic obsahu a hlavne muzu chodit kam chci

    • #7633
      danap245
      Host

      Jako PoGo je pro me porad Number1, ale to nateseni, kdyz se u Draku v Nearby objevi novy stin.. To muze PoGo trumfnout jen vydanim 3ti generace.. 😊

      Mam dotaz ohledne zlateho vejce.. Kdyz poskladam mapu a zjistim kde to je, tak musim vsech devet dilku projit v realu venku?

      • #7635
        Míra
        Host

        Samozřejmě, že musíš zajít fyzicky na to místo. Až budeš v konkrétním čtverečku, tak se Ti jeho barva změní na žlutou a můžeš kopat…

        • #7705
          Petr
          Host

          jen dopnim, ze kopat lze i na ctverci, kterej NEMAS odhalenej.. tim padem ti ani nezmeni barvu, ale vejce tam vykopat muzes..

    • #7634
      Rostikvich
      Host

      konečně je živo i na vesnici

    • #7636
      Russulagrisea
      Host

      Nemusíš. Dnes jsem dokončil druhý lov a napoprvé jsem se trefil až na šestý pokus, dnes na druhý.

    • #7642
      Mord_kv
      Host

      Mám pár dotazů.

      1) Při lovu zlatého vejce, musí se kopat na slepo na objevených části mapy, nebo po příchodu na daný čtverec se mi zobrazí pokud tam ten poklad je?
      Zdá se mi docela podivné, že člověk dostane 9 lopat na začátek a pokud má smůlu všechny vypotřebuje na hledání prvního zlatého vejce.

      2) Taky se vám tento týden změnili odměny za Areny?
      Já teď dostávám 6 mincí za jednu arénu + 1 mince jako týdenní bonus.

      • #7655
        Russulagrisea
        Host

        Ukáže ti to pouze na kterém čtverci zrovna stojíš. A pak se modli, ať najdeš co nejdříve a nějaké lopaty ti zbudou i na příští týden. To, že jsou lopaty takhle drahé a vzácné, je naprosto v pořádku, protože odměna je velmi luxusní. Včera jsem fakt čuměl. Ani ne na 20 lvl získat draka výrazně přes 2000 CP je fakt mazec!

        Přiznám se, že tohle je ta hlavní a teď už asi jediná věc, proč v téhle hře budu kontinuálně s PoGo pokračovat. Přijde mi to jako super nápad tohle. Čili je třeba si akorát oběhat a udržet dost arén, aby byly coiny na nákup lopat. Chytat furt dokola žáby a bobuláky mě fakt nerajcuje. Takhle stačí 1x za týden oběhnout obelisky, najít zlaté vejce a přitom zároveň doplnit postavy do arén.

    • #7691
      Slimmik1
      Host

      Tak minulý týden zlaté se štěstím mám. Ale tenhle nemůžu najít, kde ten kus mapy v reálu je. Má někdo ponětí jak to vůbec funguje? Kde nebo jak daleko mám hledat reálně to místo, které je na mapě?

    • #7711
      Martin
      Host

      Nazdar lidi,začal jsem to hrát jen ze zvědavosti,ale jsem docela zmatený.Je ve hře taky něco ve smyslu kvality potvor?myslím tím,jak jsou procenta v PoGo.Předpokládám,že to bude mít něco společného s těmi čísly u každé potvory.Síla a číslo v kolečku,resp.zdraví a číslo v kolečku..Mám pravdu?A co je lepší,větší nebo menší číslo?

    • #7861
      Mord_KV
      Host

      Míro, to bereš chůzi při procházce s lovem, nebo že jdeš někam a přitom máš zapnutý draky.
      Budu to muset zkusit na jiném telefonu.

      Taky by mě zajímalo, pokud se vám podařilo, aby jste měli zhasnutou obrazovku a draci vám počítali vzdálenost. Mě se to zatím nepodařilo, ale je pravda, že nemám na telefonu gyrostkop a aplikace co na to používám na PoGo mi tu nefunguje a vypínámi GPS.

    • #7876
      Mord_KV
      Host

      Míro
      před aktualizací, jsem měl úplně stejný názor ohledně počítání vzdálenosti, ale po poslední aktualizaci to počítá na houby.
      Včera večer jsem čel pomalu asi něco přes 1 km a nezapočítalo mi to nic.
      Asi zkusím jiný přístroj a na svém stávajícím přístroji Samsung A5 (2016) přeinstalovat aplikaci.
      Každopádně děkuji za odezvu.

    • #7900
      Mord_KV
      Host

      Přeinstaloval jsem aplikaci Draconius GO a výsledek se dostavil.
      Včera jsem zkoušel jak to zaznamenává vzdálenost a je vidět změna. V současnosti to zaznamenává 2/3 vzdálenost. Dřív to bylo přesnější.
      Vypadá to, že draci budou mít utrum pokud se něco nezmění a navíc nám přichází 3 generace v Po Go.
      Ještě nad nimi nelámu hůl, ale poslední aktualizace od které to začalo blbnout mě dost naštvala.

    • #8108
      petr
      Host

      dnes ma byt aktualizace.. 😛

    • #8110
      Jaroslav
      Host
    • #8111
      Jaroslav
      Host
    • #8287
      Mord_KV
      Host

      Taky vás to vykoplo z areny a zůstala aréna žlutá:
      Co jsem vypozoroval, tak to není vždycky.

      Co mě na dracích v současné době vadí nejvíc je, že se mi na telefonu pořád i po aktualizaci 1.3 počítají blbě km.

    • #8307
      Jurisko
      Host

      Mord_KV nehrajes nahodou pokemon go v karlovych varech ? pokud ano pridej se na fb : pokemon go Raid boss karlovy vary.
      ano vim nepatri to sem ale shanim lidi do KV na raidy a tve jmeno jsme tam uz nekolikrat videl 🙂

    • #8350
      Mord_KV
      Host

      Jurisko: Hraju, ale FB nevlastním. ja hraji Pokemon Go jen jako donucovačku k pohybu.
      Ale je pravda, že Nějaký raid vyší než 1. Bych si s někým dal.

    • #8352
      Jurisko
      Host

      Mord_KV tak mi napis na email treba cislo at te muzu nejak kontaktovat 🙂 pak se muzes prihlasit na messenger pomoci tel. cisla a pridal bych te k nam do skupiny. muj email je Juri.M@seznam.cz

    • #10005
      Saxinka
      Host

      Ahoj mam dotaz.
      Jak mam porazit draka v Arene,kdyz mam draka max 500cp a v arene je od jednoho hrace 2200 a 1700cp.byla jsem v 7 arenach a jsem nyni lvl 15 a ze vsech me vykopli.a nemam sanci se tam dostat zpet,kdyz neporazim.draka.A chytam draky pouze plevel zadny lepsi s vetsim cp tady neni.
      A kdyz jsem byla v arene a uz tam nejsem a syn tam porad je.jak se to mozny?on vidi arenu modrou a je tam a ja ji vidim cervenou a nejsem tam.
      Proc me stejny tym vykopne z areny?kdyz barva zustane stejna?
      K cemu slouzi ty lopaty?
      Dekuji za odpoved

    • #10006
      Hero
      Host

      Pokud ten jeden hráč se jmenuje Champion tak to je PC char přímo od vývojářů je nasazen v obou týmech a likviduje hráče aby si nevydělali těch pár zlatek moc snadno nejlépe vůbec a radši si je koupili za realné peníze. Jeden z důvodů proč jsem z touhle house skočil. A lopaty máš na kopání zlatého vejce někde v tomto vlákně je to popsané

    • #10010
      Saxinka
      Host

      No po pravde taky premyslim,ze se na to vykaslu.snazila jsem se vybojovat arenu,ale bez uspechu.tedy pokemon go je mnohem lepsi tam vam nechaji 50 minci denne.
      A jak ziskam ty recepty na ten oltar?ze tim mohu odstranit draky z areny.

    • #10012
      Saxinka
      Host

      A jak funguje ta knihovna?

    • #10040
      Hero
      Host

      Knihovna je od toho že tam můžeš přeškolit draky když mají slabé útoky a recepty získáš nejčastěji plněním úkolů

    • #10059
      Saxinka
      Host

      Jake kopani?lopaty mam,ale nemuzu je pouzit.
      Ted jsem dala lihnout vejce k matce draku ma se vylihnout za 10hod. Ale napocitalo mi to pouze 1:59min. A dala jsemho lihnout vcera vecer cca ve 20hod.to musim mit 10hod zapnuty ten zlom arkady?a kdyz jsem ho ukoncila,abych mohla dal hrat?

    • #10060
      Saxinka
      Host

      Jake kopani?lopaty mam,ale nemuzu je pouzit.
      Ted jsem dala lihnout vejce k matce draku ma se vylihnout za 10hod. Ale napocitalo mi to pouze 1:59min. A dala jsemho lihnout vcera vecer cca ve 20hod.to musim mit 10hod zapnuty ten zlom arkady?a kdyz jsem ho ukoncila,abych mohla dal hrat?

    • #10073
      Hero
      Host

      Matka draků nestihla vysedět a odletěla do jiného zlomu musíš ju znovu najít nebo jinou a dát jí to vejce znovu. Přečti si to tu od začátku je tu psané I o kopání znovu to psát mě případne zbytečné

    • #10084
      Saxinka
      Host

      Kdyz dam vejce na sezeni matce draku musim mit ten zlom arkady zapnuty celou dobu toho sezeni?nebo ho mohu vypnout?ted mi nasedela asi hodinu z 10hod vejce.

    • #10085
      MFi74
      Host

      Můžeš z toho zlomu klidně vyskočit, matka sedí na vejci nezávisle na tom, jestli ve zlomu zůstaneš nebo odejdeš. Může ale sama odletět, kdy se jí zlíbí.

    • #10120
      Saxinka
      Host

      Je normalni,ze 10hod vejce jsem dala dracici sedet uz 3x. A pri poslednim pokusu vysedela 4 minuty…takhle to bude sedet x let….

    • #16889
      ltonPib
      Host

      Hello. I am ltonser. And i need to help. hmmm

    • #7627
      Míra
      Host

      Tak bohužel, dvě různé matky nemůžou sedět dvě různé vejce. Dnes jsem to zkoušel… Takže dáš jedno a čekáš až ho vysedí, nebo se zavře Rift.

    • #7638
      Hero
      Host

      Od poslední aktualizace můžeš 2

    • #7670
      Míra
      Host

      Já dal zlaté vejce včera. Stálo mě 6 lopat. A padl Grendel CP974, takže jsem byl dost zklamanej, jsem lvl 19. Ale pak jsem zjistil, že je to druhý nejsilnější Earth drak ve hře…

    • #7858
      Míra
      Host

      A to se Ti povedlo jak?
      Jinak mně tu vzdálenost počítá pořád stejně.

    • #9806
      Jana Petrásková ( JojoDragon123)
      Host

      U posledních dvou * ano a ano. Můžeš
      vylíhnout více vajec najednou (2) pokud vlastníš artefakt Dračí srdce. Můžeš kopat na kousku mapy, i když ho nevidíš, jen v případě, že máš alespoň jednu část mapy (doporučuji při nedostatku částí hledat ve více hráčích.
      JojoDragon123

    • #9807
      Jana Petrásková ( JojoDragon123)
      Host

      U posledních dvou * ano a ano. Můžeš
      vylíhnout více vajec najednou (2) pokud vlastníš artefakt Dračí srdce. Můžeš kopat na kousku mapy, i když ho nevidíš, jen v případě, že máš alespoň jednu část mapy (doporučuji při nedostatku částí hledat ve více hráčích.
      JojoDragon123

Aktuálně je na stránce zobrazeno 32 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook