Community Day – Stardust za vejce

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Community Day – Stardust za vejce

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Koffing a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8924
      RedMageZl
      Host

      Caute, chci se jen zeptat zda nekdo neví jestli se ten bonus stardust z community day co ted bude, vztahuje i na vejce? Nevi nekdo? Jestli ma cenu sbírat 10km vejce a vychodit je v době eventu. Mel jsem to tak v plánu, ale ted se ke me dotala informace, že ten bonus za stardust se na vejce nepočítá. Diky moc

    • #8927
      Mysakusak
      Host

      V popisu eventu je bohuzel jasne napsano „bonus stardust for each Pokemon you catch during the event hours“. Takze za vajicka, raidy a jine aktivivty generujici stardust nic navic nebude. Staci si precist v News primo v aplikaci Poekmon Go popis eventu a je to jasne …

    • #8928
      RedMageZl
      Host

      Děkuji

    • #8932
      Sadecky Peter
      Host

      to vážne? ani vajcia ani za krmenie gymu? to je fakt sila, a to som sa tak pripravoval, no ale asi to bude moja chyba, dobre že som na to prišiel aspon teraz a nie ešte neskôr

    • #8984
      Koffing
      Host

      Ohledne toho eventu jsem nekde videl ze bude novy moveset dratini/dragonite. Nebude to snad nejaky pripitomely surf ale mohl by byt zpatky legacy dragon breath? Na drakovi ho nemam ale mam ho na altarii ale ta je v boji slaba

    • #8992
      Koffing
      Host

      Jo koukal jsem no spousti se na jeden bar a takove utoky mam ja radsi takze ja ho beru. Jinak nepujde zmenit pomoci tm jen evolvem behem eventu. Candy mam dost a pocitam ze nejaky nachytam jeste tak se tesim. Jeste kdyby tak vyslo windy pocasi ale dnes to u nas docela foukalo tak snad bude

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook