Coins za gymy

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel DKkoutik a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8354
      Kahan
      Host

      Ahoj. Nevím co dělám špatně ale někdy třeba mám pokolení na v 5 týmech skoro 24 h. A dostanu jen 50 coinu
      To tak blbne ? Nebo mě ušlo nějaké pravidlo. Za některé týmy po desítkách hodin nedostanu nic

    • #8355
      Kahan
      Host

      Kahan

      Ahoj. Nevím co dělám špatně ale někdy třeba mám pokemony v 5 gymech skoro 24 h. A dostanu jen 50 coinu
      To tak blbne ? Nebo mě ušlo nějaké pravidlo. Za některé gymy po desítkách hodin nedostanu nic

      • #8356
        Mysakusak
        Host

        Co delas spatne ? Nesledujes zmeny pravidel. Strop 50 coinu za den plati uz par mesicu. A pokud ho precerpas, pokemoni z gymu ten den uz nic nenosi …

    • #8357
      Kahan
      Host

      Díky. Takže se nevyplatí za jeden den pověsit 5 pokemonu do 5 týmu chápu to dobře?

    • #8358
      Kahan
      Host

      Do 5 gymu

    • #10609
      De
      Host

      Zdravím, měla bych dotaz, hru jsem po roce začala opět hrát a nějak jsem se ztratila. Mám jednoho pokémona v gymu již 3dny 16h 49m a nedostala jsem žádné coins, to se za to již nedostává ? Předem děkuji za případnou odpověď. 🙂

      • #10610
        Mysakusak
        Host

        Dostanes coiny az ho nekdo z gymu vykopne, max 50 za den celkem. Doby kdy bylo 100 coinu za 10 pokesu co jen nekde sedeli jsou neneavratne pryc. A na stardust take zapomen.

    • #10611
      De
      Host

      Aha, tak to je na ho*no, tady mě jen tak někdo z něho nevykopne :/ jinak děkuji za info.

    • #10630
      Brigimike
      Host

      Ahoj. Ani kdybych si pokemona v Gymu vyměnila, tak za něj nic nedostanu?

    • #10633
      Sojka
      Host

      Ahoj,pokemoni nejdou vyměňovat v gymu,ani si ho nemůžeš přivolat zpátky.Jedině si udělat účet s jinou barvou a sama se vykopnout.Ale je to v podstatě podvod.

    • #19885
      DKkoutik
      Host

      Mam dotaz dneska sme s brachou dobyli par gymu dali tam pokemony a, aasi po 2 hodinach nas vykopli, ale me zadne coiny neprinesly zpet ale brachovi ano nvite co je spatne ? Deni limit se nepresahl protoe dnes jsem doby prvni gym

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook