Co nejšílenějšího jste udělali abyste chytili pokémona

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Deníky trenérů Co nejšílenějšího jste udělali abyste chytili pokémona

  • Toto téma obsahuje celkem 44 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drago a poslední změna proběhla před 5 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #617
      drago
      Správce

      Zdravím, takže další téma na článek 🙂

      Co nejšílenějšího, popřípadě sociálně zavrženíhodného, jste udělali, abyste chytili pokémona a jakého?

      Přiznám se, že mě se tyhle věci spíše vyhnuly. Ale na svatební cestě v Loro Parku (Tenerifé) jsem to nevydržel, pustil Pokémon GO a chytil Aerodactyla. Strašně se za to stydím 😀

      • Téma bylo upraveno před 7 roky a 3 měsíci uživatelem drago.
    • #625
      Čumajdan
      Host

      V porovnání s váma sem teda pěknej žabař. Kvůli Dratinumu sem jednou vlezl po setmění na Francouzkou v Brně.

    • #626
      Chmeld4
      Host

      sevanan 😀 😀

      Musím říct že v tomhle sem fakt dost slabej. Já přišel jen o pár minut pozdě do práce kvůli odchytu Venusaura. Což s možností si to jen nadělat není vlastně nic moc 😀

      • #11282
        Ewee
        Host

        No jak se to vezme už jít v noci na Francouzkou je nebezpečný 😀😆🤣 Bratislavská by taky stála za to,ale to by byl faktor strachu..

    • #730
      g259
      Host

      Neni to sice pokemon, ale sel jsem v horecce a v mrazu protocit pokestop, cca 200m byl zrovna 7 denni bonus.

    • #840
      sadecky peter
      Host

      To ja ked som prvý krát zbadal dragonite v okolí tak som bol celý v strese ako ho chystím ked bude mať nedajbože cp okolo 2500 už som stresoval, kontroloval ultra baly a ked som ho konenčne našiel tak cp 48 😀 jedna malina jedna ultra ball a bolo vymaľované 😀

    • #1740
      Rostikvich
      Host

      Hezký. Závidím podporu rodiny.
      „Já vás doženu“ a jdu si rychle vytočit pár pokebalů.
      Slyším: „Mami, taťka pořád hraje ty pokemony?

      • #1860
        Kastrna
        Host

        Přesně!
        Manžel: No ty snad nejseš normální takhle pořád hrát. Nech se vyšetřit.
        😂

    • #1971
      Achajka11
      Host

      Se synem jedem busem na trénink karate, syn kouká na pokemony v okolí, najednou zařve na celý bus Pikachu!!! Řidič se lekl, dupnul na brzdy… Dobrovolně jsme vystoupili a ulovili prvního Pikachu… na karate došli pěšky a aspoň vylíhli 5km vejce 😂
      Přijdu pro syna do školy a první otázka je Mami, máš nového pokémona???
      Manžel tuhle hru taky nechápe, a asi začíná žárlit 😂😂😂😂

    • #1982
      g259
      Host

      To mate stesti ze neslo o Pichu, kdyz se mi vylihl prvni a deti nadsene pobihali a kriceli, tatinek ma Pichu, byl jsem rad, ze jsem doma a nikdo u toho neni.

    • #5286
      RajauCz
      Host

      Včera jsem jedl oběd a najednou mi zavibroval mobil že se pokemon vrátil z gymu, zajímalo mě který tak jsem otevřel pokemony a u pokéstopu asi 1,5 km daleko Dragonite tak jsem nasadil boty oběd nechal na stole a běžel celou cestu doběhl jsem a 2569 CP takže Golden Razz Berry ultraball a byl tam! Taková radost už dlouho nebyla 😀

      Jinak drago, příspěvků už je tu dost tak se těším na článek 🙂

    • #11225
      Kedzi89
      Host

      To ja jednou jel s pritelkyni( ted uz manzelkou) do kina ze bude romantika a cestou jsem uvidel Vaporeona. Musel jsem se otocit a vtatit se abych ho chytil, to jste mely videt ten vyraz 😂😂 vubec z toho nebyla nadsena a nahle bylo po romantice. Ale pekne mi to vratila, na nasi svatbe jsme mely svatebni noviny a samozrejme to tam musela o me napsat ze ji po vecerech utikam z bytu chytat pokese 😂😂. Cca 30 lidi si tukalo na celo a nechapaly jak dospelej clovek muze hrat hru pro 15 decka, aspon ze ty jejich decka mely pro to pochopeni a koukalo mi do telefonu 😂😂😂

    • #810
      Chmeld4
      Host

      Maliny používalas ?

    • #812
      Čumajdan
      Host

      A kde pracujete? Já sem Dragonita od začátku hry viděl dvakrát. Poprvé zdrhl a na podruhé sem ho teda chytil. Ale stojí za prd, CP okolo 1100 a navíc je jenom average podle hodnocení. Hraju to od 13. července a toho prvního Dragonita sem viděl někdy v prosinci. Jinak hraju v Brně. Asi prostě chodím blbě, nebo já už nevim.

    • #838
      SB
      Host

      Chytil jsem jednoho Dragonita v Brne, v zari u Maří Magdalény, CP 2200, IV 13 (padlo na nej asi 150 pokebalu), to bylo jednou, co jsem jej videl, od te doby nic. Ale za chvili uz budu mit druheho, vychozeneho. Jsem lvl 31.

    • #3739
      Mysakusak
      Host

      Nezda. M. Husak = Mysakusak. Pro zprehledneni jsem zacel pouzivat stejne ID jako ve hre, at nematu spoluhrace.

    • #3768
      CertTom
      Host

      Tak tak. Lanovkovat se dá třeba i na Monínci. Tam je dokonce gym na spodní i horní stanici a pokéstop dole i uprostřed. Umístěný pokeš na horní stanici vydržel z poslední lyžovačky dva měsíce než přijeli cyklisti.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Deníky trenérů‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook