Chimecho

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Chimecho

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Akeno a poslední změna proběhla před 5 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10118
      Akeno
      Host

      Jak jste na tom s tímto pokémonem? Máte ho někdo? V jakých lokalitách se vyskytuje? (města, zahrady, odlehlá místa). Může mít i hnízdo? Jaká je šance že se vylíhne z vejce? Já ho vyděl pouze jedinkrát na gymu a jinak nic.

    • #10123
      TNT
      Host

      Já jsem se k němu dostal jak slepý k houslím, protože to byl jediný kousek, který jsem dosud potkal podle pokedexu a tehdy jsem na místě vůbec nevěděl co jsem to chytil. Bohužel si už nepamatuji podrobnosti, mám za to, že určitě nebyl z vejce a chytil jsem ho ve městě na ulici na mé běžné trase. Kvůli nízkému hodnocení jsem ho poslal profesorovi.

    • #10125
      Lord_Ice_Cube
      Host

      Můj jedinej exemplář mi vypadnul z vejce a tuším, že dokonce z 10 km, páč vím, že jsem byl celkem vytočenej, co to zase má bejt. 😄

    • #10132
      sevanan
      Host

      Nemám, ale byl viděn v gymu.

    • #10141
      Mildavil19
      Host

      Padá z 10km vajec , mám jich asi 7 , akorát tě to nakrkne

    • #10142
      Lenka
      Host

      Mně se dneska vylíhnul z 10 km vejce. Hned jsem ho dala do gymu, aby ho viděli ostatní.

    • #10143
      Russulagrisea
      Host

      Taky nemám. Viděl jsem jen 1x černý stín na radaru, ale bohužel jsem spěchal a musel ho oželet. Od té doby ani náznak… Jediné co mi z běžně dostupných pokémonů chybí.

    • #10145
      DougyGiro91
      Host

      No on moc zrovna dostupný není, já chytal asi dva divoké kusy a dva přišli z vejce. Ale od dob co ho mám o něm nevím.

    • #10149
      Quantamera
      Host

      Padlo mi jich z vajec asi 10, vzdycky me to akorat nakrkne….staci jeden na zapis a jinak je to pro me uplne zbytecny kousek.

    • #11804
      Akeno
      Host

      Tak dnes se mi Chimecho konečně vylíhl. Že si ale dával na čas.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook