C.Budejovice

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1652
      RasputinS11
      Host

      Hledam nejakeho zluteho hrace z cb nebo okoli na spolecne dobyvani gymu. Jsem lvl33

    • #1656
      RasputinS11
      Host

      Díky za podporu. Je pravda že žlutých je tady málo no, ale asi jako všude. Škoda že nejsi žluťásek, mohli být tvoje návštěvy spojeny se společným expením:) Jinak Magikarpu mám dost a dokonce ne od soutoku, ale přímo doma, bydlím kousek od vody:)

    • #1671
      sevanan
      Host

      V Bud. jsem tak jednou do měsíce, což si myslím, že je bezpředmětný, kdybys ale zatoužil po trochu větší komunitě žlutých přijeď do JH tady se třískáme s modrejma celkem úspěšně a kolikrát držímě městský gymy i 3 dny, občas se do toho zapojí i červení, ale je to u nich spíš jen o pár jedincích. Osobně si myslím, že je to tu super vyvážené a he pořád s kým hrát…

    • #1681
      RasputinS11
      Host

      Sevanan: JH je zase z ruky pro me🤔 tak jak chces az pojedes do CB tak muzeme par desitkovejch gymu s lucky eggem sundat😆 btv. Jaky jsi lvl? Pro zajimavost

      PS: chtel jsem napsat, ze to same plati i pro Tebe M.Husak, ale ty vlastne nejsi zlutej🤔🤔🤔

    • #3266
      PecousBici
      Host

      Ahojky, ja mam slusny tym sesti zlutasku. Mladi kluci, ale na pokese chodime pravidelne 🙂 Level 33,32,30,30,25,25 drzime uz asi dva mesice gymy na Vltave (U Pouzara+vsechny Vrbenaky) ale dochazi mi pomalu dech. Nestiham to vsechno obihat 🙂 Kazda sila vitana. 🙂

    • #3287
      mildavil19
      Host

      V Písku jsme to taky trochu zažlutili a modré vytlačili z centra , hraje nás tu tak 12 aktivně od 10 do 60 let 😀

    • #3289
      PecousBici
      Host

      Chce to hlavne vydrzet 🙂 Nicit,stavet,nicit,stavet. Dostatecna vytrvalost za cas soupere odradi a pak nam gymy drzi klidne i mesic 🙂 A Coiny se Stardustem se setsakramensky hodi. Kupujeme zasadne jen inkubatory, kvalitni pokese se tady nedaji chytit, je to spis vzacnost a kdyz uz, tak maji IV nanic. Takze lihnuti vajec je naprosta nutnost 🙂

    • #3353
      PecousBici
      Host

      Souhlas Mykusaku, ale Blissey je u nas porad trosku vzacnost. Mam ji ja 2300 se spatmym IV a jeste syn, ten ji ma 2800, jinak nikdo z party 🙁 Me se vylihla jen jedna a to mam 33 level 🙁 Nachodil jsem s ni uz 500km..Kluci chodej s Larvitarama, chteji Tyranitara, coz chapu, ale Blissey je asi 1000x uzitecnejsi 🙂 Tak to patlame do gymu,jak se da. Ted jich drzime 14 a uz skoro nemame s cim bojovat. Posledni dobou mam ale pocit, ze prestaly padat potiony a padaji same nesmysly…..

    • #3354
      PecousBici
      Host

      Souhlas Mykusaku, ale Blissey je u nas porad trosku vzacnost. Mam ji ja 2300 se spatmym IV a jeste syn, ten ji ma 2800, jinak nikdo z party 🙁 Me se vylihla jen jedna a to mam 33 level 🙁 Nachodil jsem s ni uz 500km..Kluci chodej s Larvitarama, chteji Tyranitara, coz chapu, ale Blissey je asi 1000x uzitecnejsi 🙂 Tak to patlame do gymu,jak se da. Ted jich drzime 14 a uz skoro nemame s cim bojovat. Posledni dobou mam ale pocit, ze prestaly padat potiony a padaji same nesmysly…..

    • #5209
      RasputinS11
      Host

      já tady v ČB znám jednoho žlutého hráče, ten je lvl 34, s kterým se mohu domluvit, já jsem lvl 36. toť vše no:) Jinak dnes poslední den na Artikuna, asi nikde poblíž více lidí asi nedáme?

    • #5228
      SharkeyCB
      Host

      RasputinS11: V ČB je momentálně hromadný chat na Facebooku (Messenger) a tam se domlouvá vše. Většinou se sejde tak 8 až 20 lidí, teď když začíná Moltres, tak i víc. Je ale potřeba, aby tě přidal někdo ze skupiny podle FB jména. Když mi napíšeš své jméno na FB a já tě přidám: sharkeycb@gmail.com

    • #5235
      RasputinS11
      Host

      SharkeyCB: problem je v tom, ze ja FB nevedu. Mohu mit messenger i bez facebooku? A nebo druha moznost, ze bys mi treba napsal az bude nekde nejaky sraz.

    • #5390
      Mysakusak
      Host

      Dnes v utery 8.8. dopoledne jsem pri bitevni vrave lovu na tyranitara u Grandhotelu v CB nekomu omylem odnesl USB nabijeci kabel k iphonu (pote co jsme vychytali 3 Zapdose). Pokud to cte dotycny, nebo nekdo kdo ho zna, tak sem napiste kam mam kabel poslat …

    • #9391
      Vaclav53
      Host

      Chodí se v ČB ještě na legendární raidy? Rád bych se přidal.

    • #9393
      Mysakusak
      Host

      Asi ne. Vcera (nedele) odpoledne jsem smutne koukal na dve Ludgie v centru mesta, jedna dokonce sedela na Samsonove kasne … A nikde nikdo …

    • #9395
      Vaclav53
      Host

      Já procházel okolo 4 Lugií a taky nikde nikdo.

    • #9396
      Vaclav53
      Host

      Fungují vůbec skupiny? Psal jsem modrákům a dokonce jednomu od žlutých a nic.

    • #9398
      Vaclav53
      Host

      Mít tak kontakt na někoho aktivního. Na FB je mrtvo.

    • #9419
      Mysakusak
      Host

      Mam neprijemny pocit ze aktivni hraci v C.B. to behem eventu dotahli vsichni na 40 levl a pak to zabalili … V gymech je nikde nevidim,vsude sedi sami gumidkove …

    • #9420
      Vaclav53
      Host

      Tady na Máji jsou ale v gymech celkem slušný lvly.

    • #9432
      Vaclav53
      Host

      Mysakusak, chodíš na raidy?

    • #9479
      Daevid11
      Host

      Ahoj, jsem z ČB a na raidy stále chodíme máme FB skupinu, kde
      vše organizuje.. tuším že je nás tam kolem 200.

      • #9484
        Vaclav53
        Host

        Super, mohu znát název té skupiny?

      • #9512
        Vaclav53
        Host

        Plánuje se něco na příští týden?

    • #9513
      Daevid11
      Host

      Ahoj, kdyztak mi posli tvuj FB profil na tenhle emailn a ja te pridam. daevid11@seznam.cz

      • #9515
        Vaclav53
        Host

        Máš to tam

    • #22782
      Stephenmeaph
      Host

      Thanks for the site, it’s packed with so much helpful information. Reading this .

    • #9450
      Vaclav53
      Host

      Na Absola bych klidně skočil, toho ještě nemám. Dost mě štve ta Lugia. Dneska jsem se hnal na náměstí, protože tam někdo srážel stadion před startem legendárního raidu, tak jsem tam celý natěšený klusal. Když jsem dorazil, tak jako vždy nikde nikdo. Tak jsem na kašně sestřelil snorunta a šel domů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Jihočeský kraj‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook