Brno

• Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jirka a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
  • Autor
      FrieboHerculo
      Host

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli nějaký brňák může poradit kde se dá ulovit nějaký vzácnější kousek a jestli má nějaký pravidelný spawn nebo je to vždy nějak náhodně? Včera se mi podařilo ulovit laprase na nerudově cca mezi 23-24h a scythera v ivanovicích u glóbusu.

• #468 Odpovědět
      kub
      Host

Ve středu a dnes jsem chytl Snorlaxe na Dvořákově. Kamarád říká, že je to na týden.

• #475 Odpovědět
      FrieboHerculo
      Host

Takže spawny sou na týden? Jinak díky 🙂

• #481 Odpovědět
      Fij0n
      Host

Já osobně jsem v Brně nikdy nechytl nic vzacnyho 2x na jednom místě. Takže bych si troufl tvrdit že je to prostě random

• #493 Odpovědět
      SB
      Host

7.1.17 21:30 Lapras Janáčkovo divadlo fontána

8.1.17 13:45 Dratini Krizkovskeho, bazen

8.1.17 14:00 Hitmonlee hotel Grand

• #494 Odpovědět
      SB
      Host

Nevite nekdo, kde by se dali chytit tito?

Grimer
      Chansey

• #638 Odpovědět
        Lilus
        Host

Grimer se dost casto objevuje v nasem okoli, cili poliklinika Lesna a az po nam. SNP, ale i smer nahoru a Chansey se od prosince obejevila tak 3-4x

• #495 Odpovědět
      Fij0n
      Host

Chensea jsem nikdy neviděl naštěstí asi 3x z vajca. Grimera u boby včera ale že by tam byl pravidelně to asi ne.

• #512 Odpovědět
      welby
      Host

Já marně čekám na Chansey, Kabutops, Aerodactyl a Dragonite, ale ani jednoho jsem v Brně ještě neviděl 🙁

• #528 Odpovědět
      Čumajdan
      Host

Aerodactyla sem chytil dnes před 9. na České z šaliny.

• #529 Odpovědět
      FrieboHerculo
      Host

A mně aerodactyl včera utekl na špilase , ale je tam plno geodude pokud si chcete nekdo zdokonalit golema 🙂

• #554 Odpovědět
      Duffman
      Host

Aerodactyla asi 3x kolem Maliňáku – Jánská. Ne v nějakých pravidelných intervalech, ale poletoval si tam jen tak 😀

• #716 Odpovědět
      Jirka
      Host

Super lokalita jsou Luzanky, v úterý mezi 18-20 hodinou plné onamyte a ve středu ve stejný čas kabuto. Takto jsem si za dvě procházky udělal super omastara a kabutopse (i když to je takový nanic Pokémon).

Mi už schází jen Dragonair, dvakrát jsem na nej narazil, ale zato mi i přes desítky ultra a malin vždy plachý. Kde jste ho chytili vy?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 vláken odpovědí
Odpověď na: Brno
Osobní informace:

Storno
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook