Brno

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Jirka a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

• Autor

FrieboHerculo

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli nějaký brňák může poradit kde se dá ulovit nějaký vzácnější kousek a jestli má nějaký pravidelný spawn nebo je to vždy nějak náhodně? Včera se mi podařilo ulovit laprase na nerudově cca mezi 23-24h a scythera v ivanovicích u glóbusu.

• #468 Odpověď

kub

Ve středu a dnes jsem chytl Snorlaxe na Dvořákově. Kamarád říká, že je to na týden.

• #475 Odpověď

FrieboHerculo

Takže spawny sou na týden? Jinak díky 🙂

• #481 Odpověď

Fij0n

Já osobně jsem v Brně nikdy nechytl nic vzacnyho 2x na jednom místě. Takže bych si troufl tvrdit že je to prostě random

• #493 Odpověď

SB

7.1.17 21:30 Lapras Janáčkovo divadlo fontána

8.1.17 13:45 Dratini Krizkovskeho, bazen

8.1.17 14:00 Hitmonlee hotel Grand

• #494 Odpověď

SB

Nevite nekdo, kde by se dali chytit tito?

Grimer
    Chansey

• #638 Odpověď

Lilus

Grimer se dost casto objevuje v nasem okoli, cili poliklinika Lesna a az po nam. SNP, ale i smer nahoru a Chansey se od prosince obejevila tak 3-4x

• #495 Odpověď

Fij0n

Chensea jsem nikdy neviděl naštěstí asi 3x z vajca. Grimera u boby včera ale že by tam byl pravidelně to asi ne.

• #512 Odpověď

welby

Já marně čekám na Chansey, Kabutops, Aerodactyl a Dragonite, ale ani jednoho jsem v Brně ještě neviděl 🙁

• #528 Odpověď

Čumajdan

Aerodactyla sem chytil dnes před 9. na České z šaliny.

• #529 Odpověď

FrieboHerculo

A mně aerodactyl včera utekl na špilase , ale je tam plno geodude pokud si chcete nekdo zdokonalit golema 🙂

• #554 Odpověď

Duffman

Aerodactyla asi 3x kolem Maliňáku – Jánská. Ne v nějakých pravidelných intervalech, ale poletoval si tam jen tak 😀

• #716 Odpověď

Jirka

Super lokalita jsou Luzanky, v úterý mezi 18-20 hodinou plné onamyte a ve středu ve stejný čas kabuto. Takto jsem si za dvě procházky udělal super omastara a kabutopse (i když to je takový nanic Pokémon).

Mi už schází jen Dragonair, dvakrát jsem na nej narazil, ale zato mi i přes desítky ultra a malin vždy plachý. Kde jste ho chytili vy?

Odpovědět: Brno
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook