Brandontan91

  • Toto téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mysakusak a poslední změna proběhla před 6 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8715
      Koffing
      Host

      Narazil jsem na nej na youtube. Je to absolutni blazen co ma 200 milionu xp. To je 20x level 40. Ma pres 5000 legendarnich raidu. Absolutne nechapu. Treba sedi u stolu a pred sebou ma 5 telefonu a jede expy. Ja kdyz byl double xp jsem jel taky sileny tempo ale uz mi z toho dost hrabalo tohle proste nechapu. Jen takova zajimavost jaky jsou asiati hraci. Jen pro predstavu ja mam legendarnich raidu asi 60…

    • #8716
      RajauCz
      Host

      Ja treba nemam ani jednu legendu 🙁 hold vesnice 🙁

    • #8717
      Sadecky Peter
      Host

      Brandontan91 je zo singapuru a je „najlepší“ hráč pokemon go na svete, ak si správe pamatám na poseldné tabulky tak druhý za ním zaostáva o zhruba 100 mil exp 😀 je kto vie či hraje naozaj čisto a vlastne či je to len jeden človek každopádne čo som počul tak ked lovil Raikou, tak len vyhral raid a ak nebol 100% ani sa ho len nepokúšal chytiť, paradox je že viem že ešte donedávna nedostal ani jednu pozvánku na Mewtwo a mal iba jendého jediného z akcie z Jokohamy 😀

    • #8722
      Koffing
      Host

      Hele videl jsem jeho screeny je dohledatelny i na fb. Mewtwo candy ma 10.000 kazdou legendu sel minimalne 500x a od kazdy ma candy v radech tisicu. Jeho sbirka 100% mu zabira snad polovinu storage. Mozna 20 tyranu vsechny na max a legendy machampy proste od vseho mozna 10 kusu. Potom gymbadge. Ma zlaty jen za krmeni. Nikdy nebojoval ani nebranil proste 3000x krmeni = gold medal. Ja ho vcera videl na videu prvne a proste silenost.

    • #8725
      Mysakusak
      Host

      Zkuste nekdo spocitat, kolik ho to stalo. Treba jen na raid pasech …

    • #8726
      Mysakusak
      Host

      Cetl jsem o nem ruzne clanky … No s tim aby hral podle pravidel se moc nemaze .,. Takze neni nic moc co obdivovat …

      • #8727
        Sadecky Peter
        Host

        presne ako hovoríš, ked podvádza tak vlastne jedno čo má a čo dosiahol, aspon pre mna , podvodníkov je veľa ale tých čo hrajú čestne niečo „dosiahnú“ je podstatne menej, a skor tý si zaslúžia uznanie, aj určite nemajú ani toľko expov ani takých namakaných pokemonov

    • #8743
      Koffing
      Host

      Ten kolik musel nianticu nacpat penez za raid passy a ostatni vymozenosti typu lucky egg. Jeden cas mel pres 600x star piece a kdyz roloval super incubatory bylo to snad na 5 min. Prece si niantic neodstrihne takovy zdroj penez + reklamu k nezaplaceni. Timhle by byl podvod i kdyz nekdo chytne nekomu jen jednoho pokemona

    • #8746
      Mysakusak
      Host

      Ja spise nechapu lidi, pro ktere maji nejakou cenu pokemoni, ktere si sami nechytili … Ona ta hra by asi mnela byt spise o ceste = chytani a zabava, nez o vysledku = mit nejlepsi pojemony za jakoukolov cenu.

      • #8758
        TNT
        Host

        Může krmit velké nenasytné ego a to znamená, že jde za ty pomyslné hranice etiky hraní POGO, které bychom mi nikdy nepřekročili. A druhou věcí je, že se to odehrává v Asii, které je mentalitou a kulturou zcela odlišná od Evropy. Podíval jsem se na jediné video a to zrovna bylo s Nickem Trainer Tips a to mi stačilo si dotyčného zaškatulkovat jako ten co má peníze a nepotřebuje ty další peníze někde vydělávat. Dokud nespustí souboje PvP jeden na jednoho, což je nosným pilířem seriálu Pokemon, tak je proklamace „nejlepší“ úplně zcestná, je maximálně nejvýkonnějším trenérem ve statistikách a to je tak všechno. Nemám potřebu se dívat na videa o něm, když mi to vůbec nic nového o POGO neřekne.

    • #8764
      Sadecky Peter
      Host

      PvP je síce nosným pilierom serialu, ale všetci hráme hru a nepozráme serail, uprimne tá hra sa od serialu v mnohých veciach diametrálne líši, a práve vo chvíli ked zavedú PvP ten nosný pilier, my všetci ktorý hrajú poctivo na daždi, snehu blate derú svoje nohy a topánky v tej chvíli zacítime trpkú chuť dokonalých fakerskych pokemonov 🙁

    • #8768
      Akeno
      Host

      Pevně doufám že výměna ani PVP nikdy nebude, protože v tom by profitovali jen podvodníci. Místo toho doufám že vypustí speciální pasy na sólování legendárek, nebo legendární vejce na 50km.

      • #8771
        Mysakusak
        Host

        Solovat legendarky by mozna bylo prirozenejsi pres megaevoluci … Kazdopadne by to chtelo nejaky dalsi cil. Kdyz clovek vysoluje vsechny r3 tak hleda co dal. Dobry napad na PVP by bylo spise vypustit nejke NPC. V normalich pokemonech jsou jich mraky …

        • #8773
          Akeno
          Host

          No tak NPC, třeba jako trenéři stadionů z původních her by byli jistě zajímaví (hlavně Sabrinu bych chtěl hodně vidět :D). Otázkou je, jak by ve hře vlastně fungovali a kde by je bylo třeba hledat.

          Jinak pro ten další cíl bych viděl právě i to sólování těžších raidů, Niantic by mě už taky udělat něco pro sólisty a ne jen nutit hráče do týmové hry, když mnozí o to nemají zájem.

    • #8736
      Sadecky Peter
      Host

      na to zabudni 😀 ja som nepracoval ani nechodil do školy asi pol roka trávil celé dni chytaním pokemonov ale k takým číslam ako má on sa ani len zdaleka nepribližujem 😀 😀 nie že by ma to nejako trápilo 😀

    • #8788
      Mysakusak
      Host

      Pokud vim tak lide kolem nej zavadly takzvany Brandontan spusob hrani raidu. Nacpou se do loby, vubec nebojuji a bezi na dalsi raid aby toho vic stihly …. K velke potese ostatnich spoluhracu. Detaily na reggeditu …

    • #8792
      Petr
      Host

      hadam, ze jestli nasazujou chcipaky, tak je pak zrovna hodeji do salamu a nerevivujou ne?

    • #8801
      Mysakusak
      Host

      No nevim, ja bych je na pristim raidu as lyncoval. Nebo minimalne ukoncil boj , zalozil novou privatni skupinu z nechal je at propali pass …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook