Blissey s dazzling Gleam vs magmortar s fight útoky

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Blissey s dazzling Gleam vs magmortar s fight útoky

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Mysakusak a poslední změna proběhla před 5 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #16852
      Pakobyla
      Host

      Zdravím,
      začal jsem dávat do různých battle simulátorů magmortara s fight útoky Karate Chop /Brick Break proti Blissey Psychic Zen Headbutt /Fairy Dazzling Gleam a vychází mi, že magmortar dokáže víc vydržet než dosavadní machamp. Jde mi o co nejlepšího bijce proti blissinám a podle simulátorů mi vychází magmortar ale jen za předpokladu, že blissey bude mít Dazzling Gleam (protože magmortar jako ohnivý tip je odolný vůči těmhle tipům útokům)
      Takže má otázka zní, je tomu skutečně tak? Protože jsem neviděl lidi diskutovat na tohle téma magmortar vs blissey s dazzling gleam (což jsou nejvíce používané útoky) jen si chcu potvrdit, že jsem to opravdu nezadával špatně. Dík

    • #16890
      Mysakusak
      Host

      Ja osobne potion a review prevazne vyhazuji, protoze je nemam kam dat. Tak resim spise cas …

    • #16861
      Pakobyla
      Host

      Jde mi o sundávání blissey přímo v Gymu. Jelikož lidé blissey hodně dokrmují, tak musím pak používat spousty potion a revive na machampy. Ale takhle magmortar by měl vydržet více a docela už to jde i vidět a jestli blissey odstraní o nějakou tu sekundy pozdíš nehraje u mě takovou roli. Jde mi o to použít co nejmíň potionu a revive.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook