Aktualizace s bugem – po najetí na pokemona – BÍLÁ OBRAZOVKA 4 PŘÍPADY

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Aktualizace s bugem – po najetí na pokemona – BÍLÁ OBRAZOVKA 4 PŘÍPADY

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #15032
      Petr
      Host

      … NĚCO SE DNES SOUDRUHŮM V NIANTICU HRUBĚ NEPOVEDLO … bez aktualizace si nezahrajete … a aktualizací moc taky ne ))

    • #15059
      lelenka
      Host

      Otevřela se 4 generace, takže hraj určitě s aktualizací. Mně se zase objevují daleké pokestopy v nearby a ty blízké jsou jakoby odsunuté dál. Holt určitě chyby budou.

    • #15060
      Michal
      Host

      Také mám po najetí na pokemona bílou obrazovku a nelze to vyrušit ať stisknu na vyzivaci tabulce no ani yes.

    • #15061
      arley venini
      Host

      u nás taky u všech !!!!!

    • #15084
      enkattt
      Host

      To samé, bílá obrazovka, divné znaky a velikost, nejde chytat, začalo to aktualizací, ale nemůžu posoudit, jestli zároveň i 4. generací. Vyřešil už jste to někdo? Zrovna když vidím spoustu nových pokémonů kolem a začalo to zase být zajímavé…

    • #15087
      Petr
      Host

      .. tak po asi 4 hodinové odinstalaci …jsem to znovu nainstaloval …a vše ok, včetně 4. generace .)

    • #15088
      Petr
      Host

      .. tak po asi 4 hodinové odinstalaci …jsem to znovu nainstaloval …a vše ok, včetně 4. generace .)

    • #23634
      Jana Šibravová
      Účastník

      tak já to do poslední aktualizace neměla ale už mi to dělá také nejčastěji v zápasech že mi z ničeho nic zbělá obrazovka a musím hru vypnout a zapnout a pak je to zase na nějakou dobu dobré ale opakuje se to několikrát za den

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook